Ana SayfaMagazinMohammed Alsaloussi ve Chloe Loughnan eski sevgili mi? Şeyma Subaşı'nın sevgilisi Serdar...

Mohammed Alsaloussi ve Chloe Loughnan eski sevgili mi? Şeyma Subaşı’nın sevgilisi Serdar Ortaç’ın eski eşi ile eski sevgili çıktı

Mohammed Alsaloussi ve Chloe Loughnan eski sevgili mi? Şeyma Subaşı'nın sevgilisi Serdar Ortaç'ın eski eşi ile eski sevgili çıktı! Şeyma Subaşı'nın sevgilisinin Serdar Ortaç'ın eski eşi Chloe ile aşk yaşadığı ortaya çıktı. İşte olayın detayları!

Mohammed Alsaloussi ve Chloe Loughnan eski sevgili mi? Şeyma Subaşı’nın sevgilisi Serdar Ortaç’ın eski eşi ile eski sevgili çıktı! Şeyma Subaşı’nın sevgilisinin Serdar Ortaç’ın eski eşi Chloe ile aşk yaşadığı ortaya çıktı. İşte olayın detayları!

Mohammed Alsaloussi ve Chloe Loughnan eski sevgili mi

Şeyma Subaşı’nın Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi’nin, eski sevgilisi magazin dünyasını salladı. Mohammed Alsaloussi, bir zamanlar Serdar Ortaç’ın eski eşi olan Chloe Loughnan ile aşk yaşadığı ortaya çıktı.

En zengin Araplar listesinde 18. sırada yer alan ve yıllık geliri 1.2 milyar dolar olarak açıklanan Mohammed Alsaloussi’nin Şeyma Subaşı’ndan önce ilişki yaşadığı isim ortaya çıktı.

Ortak arkadaşları tanıştırmış

Mısırlı milyarder Mohammed Alsaloussi’nin, Serdar Ortaç’ın eski eşi Chloe Loughnan ile bir dönem sevgili olduğu öğrenildi. Loughnan ile Ortaç’ın ayrılmasına sebep olduğu iddia edilen Merve Şentürk’ün ikiliyi tanıştırdığı öğrenilirken; Chole Loughnan’ın sık sık Miami’ye gidip kaldığı ve bu sırada Mohammed Alsaloussi ile birliktelik yaşadığı öğrenildi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,682TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri