Ana SayfaMagazinSeyyar konusu ne? Seyyar ne zaman başlayacak

Seyyar konusu ne? Seyyar ne zaman başlayacak

Seyyar konusu ne? Seyyar ne zaman başlayacak? Puhu TV için çekilen Seyyar dizisinin yayın tarihi belli oldu. Seyyar 11 Haziran Cuma günü izleyicisi ile buluşacak. Puhu TV'nin yeni yapımlarından Seyyar dizsinin konusu ve oyuncuları ise haberimizde!

Seyyar konusu ne? Seyyar ne zaman başlayacak? Puhu TV için çekilen Seyyar dizisinin yayın tarihi belli oldu. Seyyar 11 Haziran Cuma günü izleyicisi ile buluşacak. Puhu TV’nin yeni yapımlarından Seyyar dizsinin konusu ve oyuncuları ise haberimizde!

Seyyar konusu ne

2021 yapımı Seyyar dizisi Puhu TV için çekildi. Yapımcılığını Limon Yapım’ın üstlendiği dizinin yönetmenliğini Cem Özüduru yaparken, senaryosunu ise Cem Özüduru ve Ozan Ağaç kaleme alacak. Dizinin oyuncu kadrosunda Ozan Ağaç, Özge Özacar, Erdem Kaynarca, Zeynep Coşkun, Nevzat Yılmaz ve Eşref Seyitoğlu gibi isimler yer alıyor.

Uzun bir aradan sonra orijinal yapımlara yeniden yatırım yapmaya karar veren Puhu TV, Fi, Çi, Şahsiyet, Dip ve Gün on4 adlı orijinal yapımlarının ardından yeni dizisi ile piyasa yeniden giriş yapmaya hazırlanırken dizinin yayın tarihi belli oldu. Dizi, önceki Puhu TV orijinal dizilerinde olduğu gibi Puhu TV’de ücretsiz olarak yayınlanacak.

Seyyar konusu

Seyyar dizisinin konusu sürükleyici hikayesi ile herkesi ekran başına kilitleyecek. Yasin Gencer Taksim, Tepebaşı arası nohut pilav satan kendi halinde bir seyyar satıcıdır. Sevgilisi Çiğdem ile birlikte yaşamakta, uzun süredir planladıkları lokantayı açmanın kıyısında, ailesinden ona yadigar özel tarif ile herkesin lezzetine bayıldığı pilavını daha geniş kitlelere pazarlamanın ve hayallerine kavuşmanın tam ucundadır.

Fakat tam da Beyoğlu’na yakışan bir şekilde, gecelerden bir gece her şey alt üst olur. Yasin hiç beklemediği bir şekilde kendini İstanbul’un en karanlık şahsiyetleriyle yan yana bulacak, şehrin labirenti andıran karanlık sokaklarında aydınlık bir gün yüzü görebilmek için daha önce hiç vermediği büyüklükte savaş vermek, hayatta kalabilmek için bir anda patlayıveren bu kavgayı ne kadar yara alırsa alsın kazanmak zoruna kalacaktır.

Seyyar dizisi 11 Haziran cuma günü Puhu TV’de yayın hayatına başlayacak.

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,707TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri