Ana SayfaMagazinKim Milyoner Olmak İster sorusu: Shakespeare'in Romeo ve Juliet adlı oyununda hangi...

Kim Milyoner Olmak İster sorusu: Shakespeare’in Romeo ve Juliet adlı oyununda hangi aileler arasındaki düşmanlık konu edilir?

Shakespeare’in romeo ve juliet adlı oyununda hangi aileler arasındaki düşmanlık konu edilir?. Türk televizyonlarının en uzun soluklu ve reyting rekorları kıran bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster izleyicilerini bu akşam yayınlanmakta olan bölüm ile ekranlara kilitledi.

ATV ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster Yarışması’nda bu akşam sorulan “Shakespeare’in romeo ve juliet adlı oyununda hangi aileler arasındaki düşmanlık konu edilir?” şeklinde başlayan atasözünün devamı nasıldır? sorunun cevabı merak konusu oldu. Merak edilen “Bir karıyla bir koca” şeklinde başlayan atasözünün devamı nasıldır? sorusu cevabı.

Shakespeare’in romeo ve juliet adlı oyununda hangi aileler arasındaki düşmanlık konu edilir?

A. York ve Lancaster

B. Montague ve Capulet

C. Tellioğulları ve Seferoğulları

D. Habsburg ve Medici

Yarışmacı bu soruda telefonla joker hakkını kullandı ve doğru şıkka ulaştı. Doğru yanıt B seçeneği yani Montague ve Capulet oldu.

Kim Milyoner Olmak İster sorusu ve cevabı

Türkiye’de televizyon ekranlarının en çok kazandıran ve izlenen bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster yeni bölümü ile bu akşam atv ekranlarında seyirci ile buluşuyor ve yine birbirinden ilginç sorularla izleyenleri ekranlara kilitliyor. Az önce sorulan “Shakespeare’in romeo ve juliet adlı oyununda hangi aileler arasındaki düşmanlık konu edilir? sorusu, yarışmanın takipçileri tarafından merakla araştırılıyor. Peki, az önce sevilen yarışma milyonerde sorulan “Bir karıyla bir koca” şeklinde başlayan atasözünün devamı nasıldır? sorusunun cevabı şöyle;

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,709TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri