Ana SayfaMagazinSıla evi terk etti iddiası! Hazer Amani ile boşanıyor mu?

Sıla evi terk etti iddiası! Hazer Amani ile boşanıyor mu?

Sıla Hazer Amani ayrıldı mı? İddiaya göre Sıla Hazer Amani ile yaşadığı evi terk etti? Ünlü çift ayrıldı mı sorusunun cevabı büyük merak konusu.

Sıla Hazer Amani ayrıldı mı? İddiaya göre Sıla Hazer Amani ile yaşadığı evi terk etti? Ünlü çift ayrıldı mı sorusunun cevabı büyük merak konusu. Şarkıcı Sıla ile ünlü aşçı Hazer Amani hakkında yeni bir iddia ortaya çıktı. Anlatılanlara göre Sıla Hazer Amani evliliği çıkmaza girdi. Sıla evi terk etti?

Sıla evi terk etti iddiası

Bu yıl ocak ayında nikah masasına oturan Sıla ve Hazer Amani çifti ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Bir süredir boşanacakları yönünde haberler çıkan ikili, yollarını kesin olarak ayırdı.
Magazin kulislerinde dolaşan iddiaya göre Sıla, Hazer Amani ile oturduğu evi terk etti. Çift kesin olarak boşanacak.

sıla Magazin Burada’nın haberine göre; İkili arasında yaşanan evlilik krizinin sebebi belli oldu. Ortaya atılan iddiaya göre Sıla’nın eşine psikolojik baskı kurduğu ve Amani’nin eski eşi Deniz Mumcuoğlu ile görüşmesinin bu ayrılığa neden olduğu öne sürüldü. Öte yandan çiftin pandemi döneminde maddi sıkıntı yaşamasının da krizin büyümesinde etkili olduğu iddia edildi

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri