Ana SayfaMagazinSıla Sibem Kobalı neden sildi? Sıla Burçin Terzioğlu'nun yakın arkadaşı olduğu için...

Sıla Sibem Kobalı neden sildi? Sıla Burçin Terzioğlu’nun yakın arkadaşı olduğu için Sinem Kobal’ı sildi

Sıla Sibem Kobalı neden sildi? Sıla Burçin Terzioğlu'nun yakın arkadaşı olduğu için Sinem Kobal'ı sildi! İlker Kaleli ile aşk yaşayan Sıla Sinem Kobal'ı, İlker Kaleli'nin eski sevgilisi Burçin Terzioğlu ile yakınlığından dolayı sosyal medya hesabından sildi. Detaylar haberimizde!

Sıla Sibem Kobalı neden sildi? Sıla Burçin Terzioğlu’nun yakın arkadaşı olduğu için Sinem Kobal’ı sildi! İlker Kaleli ile aşk yaşayan Sıla Sinem Kobal’ı, İlker Kaleli’nin eski sevgilisi Burçin Terzioğlu ile yakınlığından dolayı sosyal medya hesabından sildi. Detaylar haberimizde!

Sıla Sibem Kobalı neden sildi

Şarkıcı Sıla, Ocak ayında şef Hazer Amani’den boşandıktan sonra ünlü oyuncu İlker Kaleli ile yeni bir aşka yelken açtığını duyurdu. Bu birlikteliği daha magazin dünyası yeni kabullenmişken, şaşırtan bir gelişme yaşandı.

Sıla, Kaleli’nin eski aşkı olan Burçin Terzioğlu’nun yakın arkadaşı oyuncu Sinem Kobal’ı sosyal medyadan sildi. Bu hamlesi ile kafaları karıştıran ünlü şarkıcı, böylelikle Terzioğlu ile yakın arkadaş olan Sinem Kobal’la arasına mesafe koyduğunu gözler önüne serdi.

Sinem Kobal, eşi Kenan İmirzalıoğlu ile birlikte Sıla ve eski eşi Hazer Amani’nin geçtiğimiz yıl evde gerçekleşen düğününe katılan sayılı isimler arasında yer almıştı.

“İlişkimiz bitti ama düşman değiliz”

Bir süredir spor eğitmeni Umut Duygu ile birlikte olan Burçin Terzioğlu, geçtiğimiz haftalarda ‘Poyraz Karayel’ dizisinde tanıştıktan sonra 3,5 yıl aşk yaşadığı eski aşkı İlker Kaleli ile ilgili sorulara, “İlişkimiz bitti ama düşman değiliz. Dost olarak kaldık. Bununla ilgili çok konuşmaya gerek yok” şeklinde yanıt vermişti.

 

 

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,694TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri