Ana SayfaMagazinSıla ve İlker Kaleli aşkında son durum! Aşıklar Bodrum'da tatilde yakalandı

Sıla ve İlker Kaleli aşkında son durum! Aşıklar Bodrum’da tatilde yakalandı

Sıla ve İlker Kaleli aşkında son durum! Aşıklar Bodrum'da tatilde yakalandı! Hazer Amani'den boşanan ve İlker Kaleli ile adı aşk dedikodularına karışan şarkıcı Sıla, Bodrum'da bir villada sevgilisi oyuncu İlker Kaleli ile objektiflere yakalandı. Detaylar haberimizde!

Sıla ve İlker Kaleli aşkında son durum! Aşıklar Bodrum’da tatilde yakalandı! Hazer Amani’den boşanan ve İlker Kaleli ile adı aşk dedikodularına karışan şarkıcı Sıla, Bodrum’da bir villada sevgilisi oyuncu İlker Kaleli ile objektiflere yakalandı. Detaylar haberimizde!

Sıla ve İlker Kaleli aşkında son durum

Sıla Gençoğlu, geçtiğimiz sene Hazer Amani ile evlenmişti. Ancak çift, bu yılın başında boşanmıştı. İkilinin boşanma davası sadece 15 dakika sürmüştü. Boşanma sonrası Bodrum’a giden ve koronavirüs pandemisi dönemini orada geçirmeye karar veren Sıla Gençoğlu’nun, gönlünü oyuncu İlker Kaleli’ye kaptırdığı iddia edilmişti.

Konuyla ilgili sessizliklerini koruyan Sıla ve İlker Kaleli’nin aşkı Bodrum’da ortaya çıktı. Ünlü çift, ilk kez Bodrum’da objektiflere takıldı. Şarkıcı, Korkmaz Bitez’deki çiftlik evinden havuz partileri yaparak çok ses çıkardığı için çıkarıldığı iddia edilmişti. Yeni evini Bitez Otel’ine ait villarında bulan Sıla, 300 bin TL değerinde sezonluk villa kiraladı.

Yaklaşık bir aydır sevgilisi İlker Kaleli ile tatil yapan şarkıcı, evin etrafını çitlerle çevirerek görüntü alınmasını engellemeye çalıştı. Evden hiç çıkmayan ikili market alışverişinden, restoran siparişlerine kadar şoförüne yaptırdı. Hatta evin çöplerini bile şoförüne attırarak kimsenin kendilerini görmesini istemedi.

“Sıla dışarı çıkma birileri bizi çekiyor”

Bitez sahilinde gözlerden uzak yaşamaya çalışan çiftten İlker Kaleli, havuz başında telefonla konuşurken görüntülendi. Otelin katındaki sevenleri kendisini görünce, görüntülendiğini fark edip kapı eşiğinde ki sevgilisine “Sıla dışarı çıkma birileri bizi çekiyor” diyerek eve koşarak geçti.

İkilinin gazetecilerin de adreslerini öğrenmesiyle 300 Bin TL ödeme yaptıkları evlerini boşaltarak Datça tarafında yeni bir ev tuttukları öğrenildi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri