Ana SayfaMagazinSıla ve İlker Kaleli ilk kez fotoğraf paylaştı! İlker Kaleli ile Sıla'dan...

Sıla ve İlker Kaleli ilk kez fotoğraf paylaştı! İlker Kaleli ile Sıla’dan ilanı aşk!

Sıla ve İlker Kaleli ilk kez fotoğraf paylaştı! İlker Kaleli ile Sıla'dan ilanı aşk! Bir süredir aşk yaşayan İlker Kaleli ve Sıla' dan aşk dolu paylaşımlar geldi. Çiftin bu pozları sosyal medya da olay oldu. İşte o fotoğraflar!

Sıla ve İlker Kaleli ilk kez fotoğraf paylaştı! İlker Kaleli ile Sıla’dan ilanı aşk! Bir süredir aşk yaşayan İlker Kaleli ve Sıla’ dan aşk dolu paylaşımlar geldi. Çiftin bu pozları sosyal medya da olay oldu. İşte o fotoğraflar!

Sıla ve İlker Kaleli ilk kez fotoğraf paylaştı

Sıla Gençoğlu, geçtiğimiz sene Hazer Amani ile evlenmişti. Ancak çift, bu yılın başında boşanmıştı. İkilinin boşanma davası sadece 15 dakika sürdü. Boşanma sonrası Bodrum’a giden ve koronavirüs pandemisi dönemini orada geçirmeye karar veren Sıla Gençoğlu’nun, gönlünü oyuncu İlker Kaleli’ye kaptırdığı iddia edilmişti.

Konuyla ilgili sessizliklerini koruyan Sıla ve İlker Kaleli’nin aşkı Bodrum’da ortaya çıktı. Ünlü çift, ilk kez Bodrum’da objektiflere takıldı. Şarkıcı, Korkmaz Bitez’deki çiftlik evinden havuz partileri yaparak çok ses çıkardığı için çıkarıldığı iddia edilmişti. Yeni evini Bitez Otel’ine ait villalarında bulan Sıla, 300 bin TL değerinde sezonluk villa kiraladı.

Çiftten sonunda beklenen paylaşım geldi. İkili sosyal medya hesaplarından birlikte oldukları kareyi paylaştı.

Sıla, fotoğrafının altına “Diyecek afili söz çok ;fakat söze ne hacet. Konu sen olunca afili olan kalbim. Şu canımın canısın.” yazarken İlker Kaleli ise “Gelirmiş… Bazen biri gelirmiş kalbin en kıymet köşesine… Bilmediğim, canımdan can bir yere…” notunu düştü.

 

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,709TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri