Ana SayfaTürkiyeAK Parti teşkilatlarında sular durulmuyor!

AK Parti teşkilatlarında sular durulmuyor!

AK Parti’de bu kez Bursa İl Teşkilatı gündeme geldi.

AK Parti’de 22 ilçe başkanının görevden alındığı iddiasının ardından sosyal medya çalkalanmaya devam ediyor. Tartışılan konular arasına sosyal medya organı Twitter’dan AK Parti Bursa İl Başkanlığı ile bir iddia da cevap bekleyen sorular arasına eklendi.

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı’nın toplantısının ardından Şişli, Küçükçekmece, Kartal, Maltepe, Şile, Çekmeköy, Ümraniye, Fatih, Başakşehir, Beylikdüzü, Güngören, Bahçelievler, Bağcılar, Esenyurt, Avcılar, Sancaktepe, Tuzla, ve Gaziosmanpaşa ilçe Başkanları ile yola devam edilmeyeceği iddialarınına AK Parti Bursa İl Başkanı’nın sahibi olduğu şirket ve AK Partili Bursa Büyükşehir Belediyesi arasındaki milyonluk ticaret iddiaları eklendi.

Bir sosyal medya hesabı üzerinden atılan twitte “Ak Parti Bursa İl Başkanı’nın sahibi olduğu şirket Hadim AVM ile Bursa Büyükşehir Belediyesi Ekmek Fabrikası BESAŞ arasında milyonlara yaklaşan ticaretler yapıldığı iddaası konuşuluyor, doğruysa vahim” paylaşımı yapıldı.

AK Partili Bursa İl Başkanının şirketiyle ilgili iddia İstanbul’dan sonra Bursa’da da değişiklik olup olmayacağı sorularını akıllara getirdi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri