Ana SayfaMagazinSinan Akçıl baba mı oluyor? Sinan Akçıl'dan babalık açıklaması

Sinan Akçıl baba mı oluyor? Sinan Akçıl’dan babalık açıklaması

Sinan Akçıl baba mı oluyor? Sinan Akçıl'dan babalık açıklaması! Sinan Akçıl eşi Burcu Kıratlı ile objektiflere yakalandı. Ardından babalık açıklaması yapan şarkıcı kafaları karıştırdı!

Sinan Akçıl baba mı oluyor? Sinan Akçıl’dan babalık açıklaması! Sinan Akçıl eşi Burcu Kıratlı ile objektiflere yakalandı. Ardından babalık açıklaması yapan şarkıcı kafaları karıştırdı!

Sinan Akçıl baba mı oluyor

Ünlü ve yakışıklı şarkıcı Sinan Akçıl, oyuncu eşi Burcu Kıratlı ile önceki gün Etiler’de objektiflere yakalandı. Burcu Kıratlı ile Sinan Akçıl çocuk açıklaması herkesin kafasını karıştırdı. Burcu Kıratlı hamile mi, Sinan Akçıl baba mı olacak sorularının cevabı haberimizde.

“Evlenememiş olanlar bana başvursun düğünlerini yapayım”

Geçtiğimiz aylarda evlenen çiftin pandemi döneminde düğün yapması  sosyal medyada oldukça fazla eleştirilmişti. Yapılan eleştirilere yanıt veren şarkıcı Sinan Akçıl, “Eleştirenlere söylüyorum onların arasında evlenememiş olanlar varsa bana başvursunlar düğünlerini yapayım” derken eşi ise, “Çok temkinliydik zaten bütün misafirlerimiz otelde kaldılar. Hepsinin hes kodları alındı. Kuralları çiğneyecek bir şey yapılmadı” ifadelerini kullandı.

Covid-19 salgının bitmesi ile birlikte güzel bir düğün daha yapmak istediğini söyleyen Sinan Akçıl, “Benim hayalimde 3000-4000 kişilik düğün vardı. Ama pandemi bitince belki onu da yapacağım inşallah” diye konuştu.

“Kız babası olmak istiyorum”

Burcu Kıratlı bir röportajında çocuk sahibi olmak istediğini söylemişti. Muhabirlerin çocuk soruları karşısında Sinan Akçıl, “Kız babası olmayı çok istiyorum” dedi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,700TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri