Ana SayfaMagazinSinan Çetin teknesinde çıplak görüntülendi. Ünlü yönetmen Sinan Çetin teknede soyundu

Sinan Çetin teknesinde çıplak görüntülendi. Ünlü yönetmen Sinan Çetin teknede soyundu

Sinan Çetin teknesinde çıplak görüntülendi. Ünlü yönetmen Sinan Çetin teknede soyundu! Geçtiğimiz günlerde Sinan Çetin'in oğlu Rafael Cemo Çetin çırılçıplak poz vermişti. Bu kez de Sinan Çetin uluorta soyundu. İşte detaylar!

Sinan Çetin teknesinde çıplak görüntülendi. Ünlü yönetmen Sinan Çetin teknede soyundu! Geçtiğimiz günlerde Sinan Çetin’in oğlu Rafael Cemo Çetin çırılçıplak poz vermişti. Bu kez de Sinan Çetin uluorta soyundu. İşte detaylar!

Sinan Çetin teknesinde çıplak görüntülendi

Geçtiğimiz gün Sinan Çetin’in oğlu Rafael Cemo Çetin çırılçıplak poz vermesi magazin dünyasına bomba gibi düşmüştü. Sinan Çetin’in bir diğer oğlu Rüzgar Çetin’de otobanda yaptığı hızlarla, yol ortasında durup son ses müzik açarak trafiği tehdit etmesi ile ve hızla giderken bir polisi öldürmesi ve hapis yatmaması ile biliniyor.

Çocuklarının yaptığı aşırılıklar ile tanınan ünlü yönetmen Sinan Çetin ve eşi Rebhekka, teknelerinde reklamcı Serdar Erener ve şarkıcı eşi Nil Karaibrahimgil’i  teknelerinde ağırladı. Karaibrahimgil, önceki gün teknesinde arkadaşı Sinan Çetin ve eşini ağırladı. Tatilde rahatlığın dozunu kaçıran Çetin, bir ara herkesin içinde mayosunu değiştirdi.

http://www.instagram.com/p/CQGBGD9nRp1/

Teknede uluorta soyundu

Takvim’de yer alan habere göre, uzun bir deniz keyfi yapan yönetmen Çetin, sudan çıkıp kurulandı. Nil Karaibrahimgil’in yanı sıra teknedeki diğer iki kadına da aldırış etmeyen Sinan Çetin, uluorta mayosunu değiştirdi. Çırılçıplak görüntülenen Sinan Çetin’in rahatlığı görenleri şaşkına çevirdi.

Sinan Çetin’in teknede herkesin içinde tüm kıyafetlerini çıkarıp şortunu değiştirdiğini görenler şoke oldu. Bu anlar da civardaki kameralara yansıdı. Sinan Çetin’in oğlu Rafael Cemo Çetin’de geçtiğimiz gün çıplak poz vermiş ve magazinde yer almıştı. Sinan Çetin’in de bir gün sonra teknede aynı çıplaklıkla kameralara yakalanmasının bilerek olduğu yorumları yapıldı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,690TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri