Ana SayfaMagazinSınır dizisi oyuncuları kim? Sınır dizisi ne zaman başlayacak?

Sınır dizisi oyuncuları kim? Sınır dizisi ne zaman başlayacak?

Sınır dizisi oyuncuları kim? Sınır dizisi ne zaman başlayacak? Tolgahan Sayışman'ın Yapım şirketinden Japon uyarlaması mini dizi geliyor. Sınır dizisinin başrol oyuncuları oldukça  merak edilirken diziye yeni isimler de dahil oldu. Detaylar ise haberimizde!

Sınır dizisi oyuncuları kim? Sınır dizisi ne zaman başlayacak? Tolgahan Sayışman’ın Yapım şirketinden Japon uyarlaması mini dizi geliyor. Sınır dizisinin başrol oyuncuları oldukça  merak edilirken diziye yeni isimler de dahil oldu. Detaylar ise haberimizde!

Sınır dizisi oyuncuları kim

Geçtiğimiz haftalarda babalık duygusunu 2. kere yaşayan Tolgahan Sayışman, Şeref Sözü dizisi tutmayınca oyunculuğu bırakma kararı almıştı. Ardından bu fikrinden vazgeçen Tolgahan Sayışman dizilerde rol almaya devam etti.

Dizilere eskisi kadar sıcak bakmadığını dile getiren Sayışman, yapım şirketi kurmaya karar verdi. Ardından Sayışman Han Medya Yapım şirketini kurdu. Yapım şirketi ile dijital kanalara dizi çeken Sayışman’dan sürpriz bir proje geldi.

Yapımcılığını Han Medya& Yapım’ın ditijal platform için hazırladığı Japon uyarlaması mini dizi Sınır ile ilgili gelişmeler oldu. Sınır dizisinin başrolleri belli oldu. Dizide Miray Akay, Aslıhan Kapanşahin, Aslıhan Karalar, Cansu Sabancı Sedef Çalışır ve Çağla Boz rol alacak.

Sınır dizinin çekim mekanı ise Balıkesir – Dursunbey olacak. Dijital platform için çekilen Sınır dizisi temmuz ayı içerisinde sete çıkıyor.

Mini dijital dizinin kadrosuna Burak Altay (Levent) , Erdem Şanlı (Selim) , Burcu Binici (Avukat Deniz) , Mert Altınışık (Nedim Öğretmen) kadroya dahil oldu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri