Ana SayfaTürkiyeSinsirella Ersoy! Davutoğlu'nu eleştirmek isterken 38 milyon TikTok kullanıcısını aşağıladı

Sinsirella Ersoy! Davutoğlu'nu eleştirmek isterken 38 milyon TikTok kullanıcısını aşağıladı

Ahmet Davutoğlu’nun TikTok hesabı açması AK Parti medyasında tuhaf reaksiyonlarla karşılandı. Örneğin yıllarca ‘CHP zihniyeti’ diyerek Kılıçdaroğlu’na saldıran Ersoy Dede, şimdi de TikTok kullanıcılarını aşağıladı.

Davutoğlu’nun ait olduğu gelenek tarihinin hiçbir safhasında hiçbir büyük kişisini karalama ya da küçümseme yolunu seçmedi. Ancak yalan, iftira ve hakaret Ersoy Dede gibilerinin imzası olup çıktı.

Seçmen Haziran seçimlerinde AK Parti’yi kibri yüzünden cezalandırdı. Ersoy Dede ise attığı TikTok tweet’iyle o kibrin vücut bulmuş hali olduğunu göstermiş oldu.

Ersoy Dede’nin TikTok’u aşağılamasının gerçek nedeni Davutoğlu. Yani onun TikTok hesabı açması. Bu yolla gençlerle daha yakından ve doğrudan iletişim kuracak olması.

Ersoy Dede ‘CHP zihniyeti’ diye diye eleştirdiği ne varsa bütün bunları kuşanıp Ahmet Davutoğlu’nu ve TikTok kullanıcılarını hedef aldı. Jakoben bir üslupla…

İşte Ersoy Dede’nin TikTok kullanıcılarına hakaret yağdırdığı o sözleri:

Sözüm meclisten dışarı. 

TikTok denilen zevzek çukurunda bugünün politikacısının hitap edeceği bir kitle yok. Acilen profesyonel halkla ilişkiler ve medya yardımı alın. 

Ama madem Girdiniz TikTok’a bir rap şarkısı patlatmadan çıkmayın.

İşte Davutoğlu’nun çektiği o kısa video.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,709TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz