Ana SayfaTürkiyeSıra Ersoy Dede'ye geldi! Cengiz Er: Sedat Peker'e övgülen düzen, Sezgin Baran...

Sıra Ersoy Dede’ye geldi! Cengiz Er: Sedat Peker’e övgülen düzen, Sezgin Baran Korkmaz’ın PR’ını yapan Ersoy…

Veyis Ateş'in İsmail Saymaz'ın Halk TV'de sorularını yanıtladığı yayının ardından değerlendirmede bulunan usta gazeteci Cengiz Er, Ersoy Dede'yi işaret etti. 

Veyis Ateş’in İsmail Saymaz’ın Halk TV’de sorularını yanıtladığı yayının ardından değerlendirmede bulunan usta gazeteci Cengiz Er, Ersoy Dede’yi işaret etti.

Veyis Ateş’in kaybettiğini ve geri çekildiğini belirten Cengiz Er, benzer bir şeyi Ersoy Dede’nin de yapması gerektiğini söyledi.

İşte Cengiz Er’in Ersoy Dede hakkındaki o sözleri…

Veyis Ateş kaybetti ve bir süreliğine de olsa ekranlardan çekildiğini açıklamış oldu. Diğerleri de bir an önce aynı şeyi yapmalıdır. Öncelik sırasını da hem Sedat Peker’e övgüler düzen, hem de SBK’nın PR’ını yapan Ersoy Dede’ye veriyorum. TRT Ana Haber’den hemen çekilmelidir.

Ersoy Dede’nin cengiz Er’e cevabı

Cengiz Er’in ifadelerine Ersoy Dede sosyal medya üzerinden çok sert sözlerle yanıt verdi:

“Cengiz Er denilen haysiyet cellatıyla yargı önünde hesaplaşacağız.

1) Bir insanın hem saygınlığına gölge düşürmek, hem de ekmeğiyle oynamak bu kadar kolay olmamalı. Senin bu kadar imkana rağmen kaybetmiş olman benim suçum değil.

2) sen bunca imkana rağmen, bir çok meslektaşından 1-0 önde başlamış olmana rağmen kaybetmişsin.. Bense lise öğrencisiyken Zonguldak’ta başladığım gazetecilik macerasında, ömrüm boyunca tırnaklarımla kazıya kazıya gelmişim. Senin derdinin ne olduğunu biliyorum, ilacın bende değil”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri