Ana SayfaTürkiyeSisam Adası’ndaki depremde ölen, yaralanan var mı? Yıkılan ev var mı?

Sisam Adası’ndaki depremde ölen, yaralanan var mı? Yıkılan ev var mı?

Sisam Adası’ndaki depremde ölen, yaralanan var mı? Yıkılan ev var mı? Saat tam 14:51’de Ege Denizi’nde 6,8 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.

Sisam Adası’ndaki depremde ölen, yaralanan var mı? Yıkılan ev var mı? Saat tam 14:51’de Ege Denizi’nde 6,8 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Seferihisar Belediye Başkanı ilk açıklamada depremde ölen ya da yaralanan olmadığını söyledi. İzmir Valiliği de bu sözleri doğrulayan açıklamalarda bulundu.

Depremde ölen, yaralanan var mı?

İzmir’de Seferihisar’da derinliği yaklaşık 12 kilometre olan bir deprem yaşandı. İlk belirlemelere göre depremde ölen ya da yaralanan yok. Depremde yıkılan ev de çok şükür ki yok. Anca bölgede artçı sarsıntılar devam ediyor.

İzmir Valisi’nin verdiği bilgiye göre ölen ya da yaralanan yok. Çöken bina da yok. Ancak vatandaşlar sarsıntı nedeniyle büyük korkuya kapıldımlar, sokaklara çıktılar.

İlk sayı açıklandı

AFAD ’deki 6,6 depremde ölenlerin sayısını açıkladı. AFAD’ın yaptığı ilk açıklamaya göre İzmir’de yaşanan  nedeniyle 4 kişi hayatını kaybetti. Gelen ilk bilgilere göre depremde 120 kişi yaralandı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,682TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri