Ana SayfaSporSivasspor Beşiktaş maç özeti izle!

Sivasspor Beşiktaş maç özeti izle!

Sivasspor Beşiktaş maç özeti izle. Lider Beşiktaş Süper Lig’in 36. Haftasında Sivasspor’a konuk oldu. Karşılaşma 0-0 sona erdi. Maç özeti izle. Beşiktaş bu sonuçla puanını 72’ye yükseltti. Eğer Fenerbahçe bu hafta kazanırsa liderle arasıdaki puan farkını bire indirebilecek. Sivasspor ise haftayı 51 puanla 8. Sırada kapattı. İşte Sivasspor Beşiktaş maç özeti ve goller.

Sivasspor Beşiktaş maç özeti izle

Son haftalarda çok kritik puan kayıpları yaşayan ve zirvedeki avantajını büyük oranda kaybeden Beşiktaş, Sivas deplasmanından da eli boş döndü. Beraberlikten gelen 1 puan Beşiktaş için pek de umut verici bir sonuç değil.

82′
Jorge Felix (Sivasspor) kayarak bir müdahalede bulunuyor, ancak hakem Fırat Aydınus faul düdüğünü çalıyor. Beşiktaş serbest vuruştan şansını deneyecek.
79′
 
Oyun durdu.
77′
Cyle Larin (Beşiktaş) yükselerek serbest vuruştan ceza sahasına yapılan güzel ortada topla buluşuyor ve yaptığı kafa vuruşuyla topu ağlara göndermeye çalışıyor. Ancak oyuncunun vuruşu isabetli olmuyor ve top çok az bir farkla soldan dışarı gidiyor.
77′
Ugur Ciftci (Sivasspor) kendisini rakibinin ayakları altına atıyor ve bu hareketi için cezalandırılıyor. Hakem Fırat Aydınus kartlarını bu seferlik cebinden çıkartmıyor, ancak faulü çalıyor. Serbest vuruş. Beşiktaş topu rakip kaleye doğru ilerletmeye çalışacak.
74′
 
Riza Calimbay oyuncu değişikliği yapmaya hazırlanıyor. Robin Yalcin yerine Jorge Felix (Sivasspor) oyuna giriyor.
74′
Adem Ljajic (Beşiktaş) uzun mesafeli serbest vuruştan havadan yaptığı orta ile takım arkadaşlarından birisini bulmaya çalışıyor. Ancak oyuncunun kötü vuruşunda top farklı bir şekilde dışarı gidiyor. Top sahanın dışına çıkıyor ve Sivasspor şimdi kale vuruşunu kullanacak.
73′
 
Claudemir (Sivasspor) sarı kart görüyor ve oyuncu maçın geri kalanında daha dikkatli olmak zorunda. Fırat Aydınus oyunu durduruyor. Claudemir (Sivasspor) topu almak için gereğinden sert bir müdahalede bulunuyor ve faul yapıyor. Serbest vuruşu Beşiktaş kullanacak.
70′
 
Dorukhan Toköz sahayı terk ederken Gokhan Tore (Beşiktaş) oyuna girecek.
70′
 
Oyuncu değişikliği. Adem Ljajic (Beşiktaş) hakemden işareti aldı ve Rachid Ghezzal oyundan çıkarken oyun alanına giriyor.
70′
Büyük bir fırsat kaçıyor! Samba Camara (Sivasspor) yükselerek serbest vuruştan ceza sahasına yapılan güzel ortada topla buluşuyor ve penaltı noktası civarından yaptığı kafa vuruşunda top çok az farkla üstten dışarı gidiyor.
68′
Fabrice N’Sakala (Beşiktaş) çelme takarak pek hoş olmayan bir hareket yapıyor. Fırat Aydınus düdüğünü çalarak böyle bir harekete tolerans göstermeyeceğini belirtiyor. Sivasspor için serbest vuruş çalındı.
66′
Oyun durdu. Welinton (Beşiktaş) top için giriştiği mücadelede oyun kurallarına aykırı davrandı. Oyuncu yaptığı hatanın farkında ve karara itiraz etmiyor.
66′
Erdogan Yesilyurt (Sivasspor) sahanın bir başından diğer başına gönderdiği pasla atağın yönünü değiştiriyor, ancak pas hedefini bulmuyor.
60′
Rachid Ghezzal (Beşiktaş) topu kalenin tam ortasına gönderiyor, ancak bu pek şaşırtıcı bir şut olmuyor ve kaleci Ali Sasal Vural bu şutu durduruyor.
59′
Erdogan Yesilyurt (Sivasspor) topu sürerek ceza alanına giriyor ve topu kaleye gönderiyor, ancak top soldan dışarı gidiyor. Top kale çizgisinden sahayı terk ediyor ve Beşiktaş kale atışını kullanacak olan taraf.
56′
Domagoj Vida (Beşiktaş) uzun bir top gönderiyor, ancak Ali Sasal Vural topu rahatlıkla kontrol ediyor.
54′
 
Riza Calimbay bir değişiklik yapmaya karar veriyor. Olarenwaju Kayode (Sivasspor), Mustafa Yatabare yerine oyuna giriyor.
53′
Valentin Rosier (Beşiktaş) kendisine gönderilen uzun pası kontrol ediyor ve ceza sahası çizgisinden şansını deniyor, ama top üstten dışarı gidiyor. Top kale çizgisinden sahayı terk ediyor ve Sivasspor kale atışını kullanacak olan taraf.
52′
Önemli bir pozisyon. Dorukhan Toköz (Beşiktaş) hücumdayken faul yapıyor. Fırat Aydınus pozisyonu yakından görüyor ve düdüğünü çalıyor. Dorukhan Toköz (Beşiktaş) itiraz ediyor, ancak hakemin kararı değişmeyecek.
52′
Dorukhan Toköz (Beşiktaş) defans oyuncusunun müdahalesinin ardından ceza sahasında yerde kalıyor. Pozisyonu net olarak görmemiş olma ihtimali bulunan hakem devam işareti yapıyor.
50′
Max Gradel (Sivasspor) uzak mesafeli serbest vuruştan havadan bir orta yapıyor. Ancak oyuncunun vuruşunda top oyun alanını sınırlayan çizgilerin dışına çıkıyor. Top kale çizgisinden sahayı terk ediyor ve Beşiktaş kale atışını kullanacak olan taraf.
49′
 
Hakem sarı kartını Welinton (Beşiktaş) için kullanıyor. Tartışmasız bir sarı kart.
47′
Welinton (Beşiktaş) önemli bir gol pozisyonu yakalıyor. Oyuncu yakaladığı boşlukta uzak mesafeden şansını deniyor ve yerden yaptığı vuruşla topu kalenin ortasına gönderiyor. Oyuncunun güzel vuruşunu kaleci Ali Sasal Vural harika bir kurtarışla çıkartıyor!
46′
 
İkinci yarıda teknik adamın takımın performansını artırmak için bir şeyler yaptığı gün gibi ortada. Vincent Aboubakar oyundan çıkıyor ve Georges-Kevin N’Koudou (Beşiktaş) oyuna giriyor.
46′
 
Hakem düdüğü ile ikinci yarı başladı.
45+2′
 
İlk yarı sona erdi.
45+1′
Max Gradel (Sivasspor) önemli bir gol fırsatından yararlanamıyor! Oyuncu ceza sahası içinden yaptığı kafa vuruşuyla topu kaleye gönderiyor, ancak bu vuruş hedefi bulmuyor. Top az farkla soldan dışarı gidiyor. Top sahanın dışına çıkıyor ve Beşiktaş şimdi kale vuruşunu kullanacak.
45′
Max Gradel (Sivasspor) güzel bir orta yapıyor, ancak Ersin Destanoglu topu yumruklayarak uzaklaştırıyor.
44′
Georges-Kevin N’Koudou (Beşiktaş) pası alıyor ve uzak mesafeden şutunu çekiyor, ancak bu şut rakip tarafından engelleniyor.
40′
Cyle Larin (Beşiktaş) farklı bir şekilde sağdan dışarı giden uzak mesafeden çektiği şutla kaleciyi tehdit edemiyor. Top kale çizgisinden sahayı terk ediyor ve Sivasspor kale atışını kullanacak olan taraf.
39′
Fabrice N’Sakala (Beşiktaş) serbest vuruştan uzun bir top gönderiyor, ancak bu tehlikeli ortada kaleci Ali Sasal Vural araya giriyor.
39′
Samba Camara (Sivasspor) çok sert bir müdahalede bulunuyor. Bu harekete tolerans göstermeyen Fırat Aydınus düdüğünü çalarak faulü belirliyor. Beşiktaş serbest vuruş kazandı.
37′
Fabrice N’Sakala (Beşiktaş) uzak mesafeden serbest vuruşu kullanıyor, ancak defans topu uzaklaştırmayı başarıyor.
36′
Ahmet Oguz (Sivasspor) basit bir faule mahal veriyor. Hakem Fırat Aydınus pozisyona çok yakın. Beşiktaş lehine serbest vuruş kararı veriliyor.
36′
Ugur Ciftci (Sivasspor) rakibin hareketsiz kalan defansını geçmek için uzun bir orta yapıyor. Max Gradel (Sivasspor) topu kontrol ediyor ve rakibini geçmeye çalışıyor. Oyuncu rakibini geçiyor, ancak fakat bir faul yapıldığını tespit eden Fırat Aydınus oyunu durduruyor.
35′
Caner Osmanpasa (Sivasspor) yerden paslarla rakibin baskısını hafifletiyor. Mustafa Yatabare (Sivasspor) için iyi bir şans. Fakat hakem düdüğünü çaldı ve Mustafa Yatabare (Sivasspor) için ofsayt kararı verdi.
33′
Samba Camara (Sivasspor) sert bir faul yapıyor. Fırat Aydınus düdüğünü çalarak oyunu durduruyor.
31′
Hakem düdüğünü çalarak faule hükmediyor. İlk bakışta pozisyon izleyicileri yanıltsa da, Vincent Aboubakar (Beşiktaş) faul yapıyor ve şimdi serbest vuruş kullanılacak.
29′
Claudemir (Sivasspor) orta mesafeden kullandığı serbest vuruştan yaptığı ortayla topu takım arkadaşlarından birisiyle buluşturmaya çalışıyor. Ancak, rakip kaleci önce davranıyor ve yükselerek topa sahip oluyor.
28′
Rachid Ghezzal (Beşiktaş) rakibi formasından çekiyor ve Fırat Aydınus düdüğünü çalarak serbest vuruşa hükmediyor. Sivasspor lehine serbest vuruş kararı veriliyor. Bu pozisyondan golü bulabilecekler mi?
25′
Akıcı oyunun sonunda verilen pasta Cyle Larin (Beşiktaş) ceza sahası içinde topla buluşuyor. Topu sol alt köşeye gönderiyor, ancak pozisyonu en başından beri takip eden Ali Sasal Vural rahat bir kurtarış yapıyor.
23′
 
Sivasspor köşe vuruşu kullanacak. Takımın oyuncuları ceza alanını dolduruyor. Mustafa Yatabare (Sivasspor) köşe vuruşunu kullanıyor, ancak hiçbir takım arkadaşını bulamıyor. Top defans tarafından tehlike bölgesinden uzaklaştırılıyor.
22′
Erdogan Yesilyurt (Sivasspor) ceza sahasına orta yapıyor. Ancak, rakip defans topu uzaklaştırarak tehlikeyi engelliyor.
19′
 
Welinton (Beşiktaş) ilk yardım ekibinden yardım istiyor. Oyuncuya saha dışında sağlık ekibi tarafından müdahale yapılacak.
18′
Fırat Aydınus düdüğünü çalıyor ve hücumda olan Max Gradel (Sivasspor) tarafından yapılan faulü belirliyor. Hakemin kararı doğru. Beşiktaş lehine serbest vuruş kararı. Bu noktadan büyük ihtimalle doğrudan kaleye vuruş yapmayacaklardır.
17′
Cyle Larin (Beşiktaş) ceza sahasına tehlikeli bir aşırtma pas gönderiyor ve takım arkadaşına güzel bir şut pozisyonu hazırlamaya çalışıyor, ancak rakip defans araya giriyor.
16′
Max Gradel (Sivasspor) biraz fazla hızlı hareketlendi ve hakem ofsaytı çaldı.
15′
Josef (Beşiktaş) ceza sahasına bir pas gönderiyor, ancak tehlike uzaklaştırılıyor. Defans oyuncularından başarılı bir hamle izledik.
13′
Valentin Rosier (Beşiktaş) havadan gönderdiği güzel pasta takım arkadaşlarından birisini bulmaya çalışıyor, ancak defans bu atağı kolaylıkla engelliyor.
10′
Erdogan Yesilyurt (Sivasspor) ceza sahası içinde kendisine gönderilen isabetli pasta çok önemli bir pozisyona giriyor. Oyuncu bekletmeden yaptığı vuruşta isabetsiz bir şut çıkartıyor ve top farklı bir şekilde üstten dışarı gidiyor. Top kale çizgisinden sahayı terk ediyor ve Beşiktaş kale atışını kullanacak olan taraf.
9′
Samba Camara (Sivasspor) sert bir müdahaleyle rakibini düşürüyor.
7′
Max Gradel (Sivasspor) uzak mesafeli serbest vuruştan topu içeri gönderiyor, ancak ilk defans oyuncusu topu uzaklaştırıyor.
7′
Rachid Ghezzal (Beşiktaş) topu almaya çalışırken rakibinin ayaklarına da vuruyor. Fırat Aydınus kurallara aykırı bu hareketten dolayı düdüğünü çalıyor. Sivasspor serbest vuruş kazanıyor.
6′
Beşiktaş tarafından kullanılan orta mesafeli serbest vuruşta top fazla yukarıdan gidiyor ve oyun alanını sınırlayan çizgilerin dışına çıkıyor. Top sahanın dışına çıkıyor ve Sivasspor şimdi kale vuruşunu kullanacak.
6′
Fırat Aydınus düdüğünü çalarak faulü belirliyor. Ugur Ciftci (Sivasspor) rakibini düşürüyor. Beşiktaş serbest vuruş kullanacak.
5′
Josef (Beşiktaş) tarafından gönderilen sahayı baştan başa kat eden pas takım arkadaşlarından birisini bulmadı.
4′
 
Faycal Fajr (Sivasspor) kendisine yapılan müdahaleden dolayı sakatlandı. Oyuncuya sağlık ekibi gerekli müdahaleyi yapacak.
3′

Sivasspor harika bir ekip çalışması ve güzel bir paslaşma örneği gösteriyor.

İşte 19 Haziran 2018 gününde oynanan bir Sivasspor Beşiktaş maçının özet görüntüleri.

Maçın 11’leri

Sivasspor: Ali Şaşal, Ahmet Oğuz, Caner, Camara, Uğur, Claudemir, Erdoğan, Fajr, Robin, Max Gradel, Yatabare.

Beşiktaş: Ersin, Rosier, Welinton, Vida, N’Sakala, Josef, Dorukhan, Atiba, Ghezzal, Larin, Aboubakar.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,681TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri