Sivasspor Fenerbahçe maç özeti izle. Sivasspor Fenerbahçe Youtube maç özetinde gollerin vidosunu izleyebilirsiniz. Sivasspor ile Fenerbahçe’nin Süper Lig’in 20. haftasındaki karşılaşması 1-1 sona erdi.

Reklam

Zirveyi Beşiktaş ile paylaşma fırsatını yitiren Fenerbahçe 39 puanla ikinci sırada yer aldı. Beşiktaş 41 puanla zirvede. Sivasspor ise 24 panla 12. Sırada bulunuyor.

Sivasspor Fenerbahçe maç özeti izle

Sivasspor Fenerbahçe maç özeti izle. Sivasspor Fenerbahçe Youtube maç özetinde gollerin vidosunu izleyebilirsiniz.

Sivasspor golü çok erken dakikalarda buldu. Mustafa Yatabare (Sivasspor) ceza sahası içinde boşta kalan topa vuruşunu yapıyor ve sol alt köşeye gönderdiği top kaleciyi geçiyor. Oyuncu bu vuruşuyla skoru 1:0 yapıyor.

İlk yarının son anlarında bir penaltı vuruşu kazanan sarı-lacivertliler beraberliği yakaladı. Enner Valencia (Fenerbahçe) penaltı vuruşunda topu kalecinin üstüne vuruyor. Kaleci köşeye hareketlenince top ağlarla buluşuyor.

83′

 

Bir oyuncu değişikliği yapıldı. Hakan Mert Yandas oyundan çıkıyor, Caner Erkin (Fenerbahçe) oyuna giriyor.

82′

 

Oyuncu değişikliği. Marcelo Goiano (Sivasspor), Faycal Fajr yerine oyuna giriyor.

82′

 

Riza Calimbay takımının oyun planında bir takım değişiklikler yapmaya karar veriyor. Oyuncu değişikliği gerçekleşiyor. Robin Yalcin sahayı terk ederken Isaac Cofie (Sivasspor) oyuna giriyor.

81′

Max Gradel (Sivasspor) defanstan seken topu önünde buluyor ve ceza sahası içinde çok önemli bir şans yakalıyor, ancak oyuncu topun altına fazla giriyor ve top farklı bir şekilde soldan dışarı gidiyor.

79′

 

Mustafa Yatabare (Sivasspor) yaptığı bu sert müdahalenin ardından sarı karttan başka bir şey beklememesi gerekir. Ve evet, sarı kart çıkıyor. Yasar Kemal Ugurlu kartı tereddütsüz gösteriyor.

76′

Mauricio Lemos (Fenerbahçe) uzak mesafeden çektiği şut ile çok önemli bir fırsat yakalıyor. Oyuncunun çektiği şut kalenin ortasına doğru gidiyor, ancak bu şuta hazırlıklı olan kaleci Mamadou Samassa rahat bir kurtarış yapıyor.

73′

Aaron Appidangoye (Sivasspor) tarafından yapılan müdahale gereğinden sert oldu ve Yasar Kemal Ugurlu oyunu durdurarak serbest vuruş verdi.

72′

Bu şut kaleci için büyük bir tehdit oluşturmuyor. Claudemir (Sivasspor) tarafından çekilen şut rakip defans tarafından engellendi.

70′

Yardımcı hakem ofysatı işaret ediyor ve orta hakem ona uyuyor. Hakan Mert Yandas (Fenerbahçe) ofysata yakalanan isim.

69′

 

Oyuncu değişikliği. Olarenwaju Kayode (Sivasspor), Erdogan Yesilyurt yerine oyunda.

68′

Hakan Mert Yandas (Fenerbahçe) ceza sahasının kenarından vuruşunu yapıyor, ancak top farklı bir şekilde üstten dışarı gidiyor.

65′

 

İşte oyuncu değişikliği. Mame Thiam oyundan çıkarken, Erol Bulut oyuna girecek olan Jose Sosa (Fenerbahçe) yanında taktik veriyor.

65′

 

Faycal Fajr (Sivasspor) köşe vuruşundan ceza sahası içine orta yapıyor, ancak kaleci Altay Bayındır araya giriyor ve tehlikeyi uzaklaştırıyor.

64′

 

Faycal Fajr (Sivasspor) ceza sahasına isabetsiz bir köşe vuruşu kullandı.

64′

Ugur Ciftci (Sivasspor) frikikten ceza alanına güzel bir pas gönderiyor. Ancak rakip defans oyuncuları forvetlerin kaleye şut çekmesine izin vermedi.

64′

Mauricio Lemos (Fenerbahçe) çelme takarak pek hoş olmayan bir hareket yapıyor. Yasar Kemal Ugurlu düdüğünü çalarak böyle bir harekete tolerans göstermeyeceğini belirtiyor.

62′

Fenerbahçe aleyhine ofsayt kararı veriliyor.

60′

Oyun durdu, Dimitrios Pelkas (Fenerbahçe) açıkça elle oynadı.

58′

Enner Valencia (Fenerbahçe) sert bir müdahalede bulunuyor ve Yasar Kemal Ugurlu düdüğünü çalarak faulü tespit ediyor.

56′

Defansın arkasına sarkan Mustafa Yatabare (Sivasspor) ofsayta düştü ve yardımcı hakem bayrağını kaldırdı. Rakip takım endirekt serbest vuruş kullanacak.

54′

 

Enner Valencia (Fenerbahçe) köşe vuruşunda takım arkadaşlarından birisini bulmaya çalışıyor, ancak rakip defans bu topu engelliyor.

53′

Mamadou Samassa harika bir kurtarış yaparak ceza sahasında yakaladığı boşlukta topu bekletmeden kalenin ortasına gönderen Enner Valencia (Fenerbahçe) tarafından yapılan vuruşu çıkartıyor.

51′

 

Faycal Fajr (Sivasspor) topu köşe vuruşu için köşe gönderinin yanına koyuyor. Oyuncu topu ceza sahasına gönderiyor, ancak top rakip oyuncuların kafa vuruşuyla uzaklaştırılıyor.

50′

Mustafa Yatabare (Sivasspor) ofsayttaydı ve yardımcı hakem bunu görüp bayrağını kaldırdı.

49′

Max Gradel (Sivasspor) bu pozisyonu kaçırdığı için utanmalı! Ceza sahası içinden oyuncunun yaptığı kafa vuruşu soldan dışarı gitti. Seken topu kaleye göndermek için büyük bir şanstı!

47′

Max Gradel (Sivasspor) serbest vuruşu kullanıyor,ancak ceza sahasına havadan gönderilen pas defans oyuncusu tarafından uzaklaştırılıyor.

47′

Yasar Kemal Ugurlu oyunu durduruyor. Hakan Mert Yandas (Fenerbahçe) topu almak için gereğinden sert bir müdahalede bulunuyor ve faul yapıyor.

46′

Faul! Rakibini çeken Mbwana Samatta (Fenerbahçe) cezalandırılıyor.

46′

 

Devre arası sona erdi ve şimdi ikinci yarı başlıyor. Keyifli bir ikinci yarı bizleri bekliyor!

45+4′

 

Hakem düdüğünü çaldı ve iki takım da soyunma odasına yöneldi. İlk yarı sona erdi.

45+3′

Enner Valencia (Fenerbahçe) biraz sert bir müdahale yapıyor. Yasar Kemal Ugurlu faulü çalıyor.

45+1′

 

Enner Valencia (Fenerbahçe) penaltı vuruşunda topu kalecinin üstüne vuruyor. Kaleci köşeye hareketlenince top ağlarla buluşuyor.

45′

 

3 dakika uzatma oynanacak.

45′

Enner Valencia (Fenerbahçe) şimdi penaltı vuruşunu gole çevirmeye çalışacak.

45′

 

Aaron Appidangoye (Sivasspor) oyun kurallarını çiğniyor ve sarı kartı görüyor.

45′

 

Aaron Appidangoye (Sivasspor) tarafından yapılan elle müdahale futbol oyun kurallarının dışında ve hakem elle oynamaya hükmediyor. Fenerbahçe penaltı vuruşunu kullanacak!

44′

Yardımcı hakem bayrağını kaldırıyor ve Sivasspor takımı oyuncusu ofsayta düşüyor.

43′

Filip Novak (Fenerbahçe) ceza sahasına orta yapıyor ve bir takım arkadaşını bulmaya çalışıyor, ancak defans oyuncuları tehlikenin büyümesini engelliyor.

43′

Filip Novak (Fenerbahçe) harika bir orta yapıyor, anca rakip defans oyuncuları önce davranarak topu kafayla uzaklaştırıyor.

40′

 

Enner Valencia (Fenerbahçe) tarafından kullanılan korneri kaleci yumruklayarak uzaklaştırıyor.

39′

Mbwana Samatta (Fenerbahçe) ceza sahası içinde mükemmel bir pas alıyor ve çok önemli bir şansı kaçırıyor. Kaleci muhteşem bir kurtarış yapıyor.

37′

Hakem Yasar Kemal Ugurlu Erdogan Yesilyurt (Sivasspor) için tereddüt etmeden düdüğünü çalıyor.

35′

Mustafa Yatabare (Sivasspor) hücumdayken bir faul yapıyor ve hakem Yasar Kemal Ugurlu hemen serbest vuruşu veriyor.

32′

Sadık Çiftpınar (Fenerbahçe) sert bir müdahalede bulunuyor ve hakem faulü çalıyor.

31′

Bu pozisyondan çok daha iyi bir vuruş çıkmalıydı! Faycal Fajr (Sivasspor) kendisine gönderilen pası kontrol ettikten sonra ceza sahasının kenarında harika bir pozisyon buluyor, ancak çektiği şutta top farklı bir şekilde soldan dışarı gidiyor.

30′

Yasar Kemal Ugurlu düdüğünü çalıyor ve hücumda olan Caner Osmanpasa (Sivasspor) tarafından yapılan faulü belirliyor. Hakemin kararı doğru.

30′

 

Faycal Fajr (Sivasspor) köşe vuruşunu kullanmaya hazırlanıyor.

29′

Erdogan Yesilyurt (Sivasspor) ceza sahasına tehlike yaratacak cinsten bir orta yapıyor, ancak rakip defans araya giriyor.

29′

Mauricio Lemos (Fenerbahçe) yaptığı hareket için hakem tarafından cezalandırıldı. Oyuncu rakibini düşürdü.

27′

 

Oyun durdu ve Ugur Ciftci (Sivasspor) sağlık ekibinden yardım istiyor.

27′

 

Nazım Sangare (Fenerbahçe) kurallara aykırı bir davranışta bulundu ve hakem sarı kartını gösterdi.

23′

Max Gradel (Sivasspor) rakibi formasından çekiyor ve Yasar Kemal Ugurlu düdüğünü çalarak serbest vuruşa hükmediyor.

18′

 

Gol! Mustafa Yatabare (Sivasspor) ceza sahası içinde boşta kalan topa vuruşunu yapıyor ve sol alt köşeye gönderdiği top kaleciyi geçiyor. Oyuncu bu vuruşuyla skoru 1:0 yapıyor.

18′

 

Faycal Fajr (Sivasspor) duran topu kullanmak üzere köşe gönderine doğru hareketleniyor.

17′

 

Faycal Fajr (Sivasspor) köşe vuruşunu kullanıyor ancak top uzaklaştırılıyor.

14′

 

Mame Thiam (Fenerbahçe) kendisine yapılan müdahaleden dolayı sakatlandı. Oyuncuya sağlık ekibi gerekli müdahaleyi yapacak.

14′

 

Hakan Arslan (Sivasspor) sağlık ekibinden yardım istiyor.

14′

Hakan Arslan (Sivasspor) sert bir müdahale yapıyor ve hakem bu hareket için düdüğünü çalarak faul veriyor.

12′

Mauricio Lemos (Fenerbahçe) köşe vuruşunda topu kazandı ve şutunu gönderdi. Ancak vuruş isabetsiz oldu ve top farklı bir şekilde soldan dışarı gitti.

12′

 

Enner Valencia (Fenerbahçe) oyunu köşe vuruşuyla yeniden başlatacak.

8′

 

Marcel Tisserand (Fenerbahçe) sakatlıktan dolayı oyundan çıkıyor. Erol Bulut oyuncu değişikliği yapıyor ve Mauricio Lemos oyuna alıyor.

8′

Yasar Kemal Ugurlu düdüğünü çalıyor. Aaron Appidangoye (Sivasspor) yaptığı tehlikeli müdahale ile faul yapıyor.

3′

 

Max Gradel (Sivasspor) tarafından kullanılan korner rakip defans tarafından uzaklaştırıldı.

2′

Mustafa Yatabare (Sivasspor) defans oyuncuları arasından sıyrılıyor ve kaleciyle karşı karşıya kalıyor, ancak golü atamıyor. Kaleci bu şutu çıkartıyor.

1′

 

Maç başladı, keyifli bir maç izleyeceğimizi umuyoruz!

 

Yasar Kemal Ugurlu bugünkü karşılaşmayı yönetecek olan isim.