Ana SayfaTürkiyeSiyasi partiler toplantı ve etkinliklerini iptal ederken CHP yüzlerce kişiyle kongre yaptı!

Siyasi partiler toplantı ve etkinliklerini iptal ederken CHP yüzlerce kişiyle kongre yaptı!

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs sebebiyle sanat, spor, eğlence etkinlikleri iptal edilirken ülkemizde de beş vakaya rastlanmasının ardından birçok tedbir alındı.

Konserler, tiyatrolar, kongreler, fuarlar ve bütün etkinlikler için iptal ya da erteleme yoluna gidilirken spor müsabakalarının da seyircisiz oynanması kararlaştırılmıştı.

Etkinlik ve organizasyonların iptallerinin ardından siyasi partiler de gerek grup toplantılarını gerekse kongrelerini ve diğer toplantılarını iptal ederken Gelecek Partisi, AK Parti, CHP, MHP ve İYİ Parti resmi kanalları üzerinden bu hafta grup toplantılarının gerçekleştirilmeyeceğini açıklarken bugün İstanbul’da skandal denebilecek bir kongre yapıldı.

Sağlık Bakanlığı’nın mecbur kalmadıkça dışarı çıkılmaması ve kalabalıkların bir araya geleceği etkinliklerin iptal edilmesi gibi uyarıları CHP İstanbul örgütü tarafından dikkate alınmadı.

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nun da katılımıyla gerçekleşen CHP İstanbul İl Kadın Kolları Kongresi bugün yüzlerce partilinin katılımıyla İstanbul Beşiktaş’ta gerçekleşti.

Böylesine kritik bir dönemde yüzlerce insanın bir araya gelmesi sosyal medyada CHP’liler de dahil olmak üzere birçok kesim tarafından eleştiri yağmuruna tutulurken Canan Kaftancıoğlu’na ‘sorumsuz davrandığı’ yönünde yüzlerce eleştiri geldi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri