Ana SayfaTeknolojiSnapchat filtreleri erkekleri kız gibi gösteriyor

Snapchat filtreleri erkekleri kız gibi gösteriyor

Sosyal medya son zamanlarda kızların erkek yüzlerinin fotoğraflarını veya videolarını yayınlayan netizenler tarafından kalabalıklaştırıldı.

Bu fotoğraflar ve videolar, Snapchat’a filtre uygulamasının sonucudur. Snapchat Gender Swap adlı yeni bir filtreyi piyasaya sundu. Bu filtre yapay zeka teknolojisi, yani yapay zeka (AI) esas alınarak çalışmaktadır.

Bu filtre, kullanıcıların bir erkeğin yüzünün görünüşünü güzel bir kadına çevirmesini sağlıyor. Aynı şekilde,  bir kadının yüzünün görünümü yakışıklı bir adam haline de getirebiliyor.

Bu filtrenin nasıl kullanılacağı çok kolay olduğu ortaya çıktı. Ancak, önce cep telefonunuzda Snapchat uygulamasına sahip olmalısınız.

Aşağıda Yazılarla Bu Uygulamanın Tam Adımları şunlardan Oluşmaktadır

Snapchat uygulamasını açın. Deklanşör düğmesinin hemen yanındaki filtre simgesini seçin, Bir kadının görünümünü değiştirmek istiyorsanız bayan yüz simgesini seçin, Bir erkeğin görünümünü değiştirmek istiyorsanız ise bir erkek yüzünün simgesini seçin

Sonraki ekranda görünen yüze gelin. Fotoğraf veya video çekmek için deklanşöre basın. Birkaç saniye bekleyin ve sonuçları görünecektir. Snapchat’a yüklemek için Öykü tuşuna basın Veya arşive kaydetmek ve ardından Instagram, Twitter ve Facebook gibi diğer sosyal medyalara yüklemek için Kaydet tuşuna basın.

Başka bir sosyal medyaya yüklemek istiyorsanız, önce arşive erişmeniz gerekir.

Yöntemler aşağıdaki gibidir:

Ana sayfada, deklanşörün altındaki simgeye basın. Arşive girildiğinde, kullanmak istediğiniz fotoğrafa uzun basın. Birçok seçenek göründüğünde, Fotoğraf Çektirme ve ardından Fotoğraf Rulosu’na basın.

Bundan sonra, fotoğraflar veya videolar mobil fotoğraf galerinizde depolanır. Ardından, diğer sosyal medya hesaplarınıza yükleme işlemine başlayabilirsiniz.

HABER: Devrim Aktürk

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz