Ana SayfaMagazinTuğba Ekinci'den Kerimcan Durmaz'a skandal destek

Tuğba Ekinci’den Kerimcan Durmaz’a skandal destek

Şarkıcı Tuğba Ekinci, sosyal medyadan cinsil organının videosunu yayınladığı iddia edilen Kerimcan Durmaz’a tam destek verdi. Böylece Tuğba Ekinci bu olayda Kerimcan Durmaz’a destek olan tek kişi olarak tarihe geçmiş oldu. Tuğba Ekinci’ye destek mesajında kullandığı ifadeler ndeniyle büyük tepki var.

Tuğba Ekinci, cinsel organını Instagram’dan yayınladığı konuşulan Kerimcan Durmaz’a “Erkeğin malı meydanda olur” gibi büyük tartışma çıkarabilecek ifadelerde destek oldu.

Tuğba Ekinci’den Kerimcan Durmaz’a destek mesajı

Dünden beri bakıyorum evine eşya aldıkların, şarkılarının hit olmasını istediğin ve yardım ettiğin kimse yok yanında.

Ben sana her zaman doğruları söyledim nerde karşılaşsak. Kalıcı olmak istiyorsan bir şarkı yap bir eser meydana getir. Ama sen ne yaptın şöhretin rüzgarına kapıldın. Bak kötü gününde herkes icraatı olmayan insan suçlaması yaparak senin sayfanın kapanması için dilekçe isteğinde bulunuyor.

Ayrıca ben senin neden yanındayım bugün? Çünkü sen de insansın hata yapabilirsin. Bugün sana terbiyesiz diyenler kim bilir mahrem yerlerini günde kaç kere kimlere açıyorlardır.

Şimdi anladın mı kim dostun kim düşmanın? Üzülme erkek adamın malı meydanda olur. Türkiye’de sosyal medya fenomeni denildiğinde star Kerimcan’dır.

Amerika’nın yaramaz çocuğu Eminem ise bizimki de Kerimcan ne olmuş yani! Hata yapamaz mı? Beğenmeyen bakmasın sevmesin zorla mı bu işler? Onun da bir ailesi var yapmayın abartmayın.

Mert Koçak’tan Tuğba Ekinci’ye tepki

Psikolog Mert Koçak, Tuğba Ekinci’ye şu sözlerle tepki gösterdi:

Biri hata yaptı diye onu “erkek adamın malı ortada olur diye” savunmak ne demek? Zaten böyle konuştuğunuz için toplumda kişilik bozukluğu olan sorunlu insanlar taciz için cesaret bulup masumların canını yakıyor. Sen erkeğin malı ortada olur dersen, yarın bundan cesaret alan biri yine bir kadına, bir çocuğa ya da bir hayvana tacizde bulunacak. Sözlerinizin nereye gideceğini, nereye dokunacağını bilmeden konuşmayın. Hatayı savunmayın ki yeni hatalar doğmasın. Toplumu, insanları yanlış yönlendirmeyin. Bilmiyorsanız susun.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,699TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz