Ana SayfaMagazinSongül Karlı estetiksiz hali? Songül Karlı son hali ne

Songül Karlı estetiksiz hali? Songül Karlı son hali ne

Songül Karlı estetiksiz hali? Songül Karlı son hali ne? Şu sıralar sosyal medyada 20 yaş küçük fotoğraflarının paylaşıldığı furyaya Songül Karlı'da dahil oldu. Estetiksiz fotoğrafını paylaşan Karlı fotoğrafının altına, "Ben hep güzeldim" notunu düştü. İşte o fotoğraf!

Songül Karlı estetiksiz hali? Songül Karlı son hali ne? Şu sıralar sosyal medyada 20 yaş küçük fotoğraflarının paylaşıldığı furyaya Songül Karlı’da dahil oldu. Estetiksiz fotoğrafını paylaşan Karlı fotoğrafının altına, “Ben hep güzeldim” notunu düştü. İşte o fotoğraf!

Songül Karlı estetiksiz hali

Son günlerde verdiği cesur pozlarla adından bahsettiren ünlü sunucu Songül Karlı estetiksiz fotoğrafını paylaştı. Karlı’nın estetiksiz paylaşımı sosyal medyada gündem oldu. Son dönemde sosyal medya paylaşımlarıyla adından sıkça söz ettiren şarkıcı ve sunucu Songül Karlı #20’liyaschallenge paylaşımıyla dikkat çekti.

Eski eşi Metin Yüce tarafından dolandırıldığını ve bütün mal varlığını kaybettiğini açıkladıktan sonra uzun süre bu haberlerle gündeme gelen Songül Karlı, kötü günleri geride bıraktı.

Karlı, son olarak yeni imajını takipçileriyle paylaşmış ve yeni imajı Seda Sayan, Seray Sever, Seda Üren ve Ajda Pekkan gibi birçok ünlü isme benzetilmişti. 47 yaşındaki türkücü #20’liyaschallenge akımına dahil oldu. Songül Karlı’nın ‘Ben hep güzeldim’ notuyla paylaştığı fotoğrafa adeta yorum yağdı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri