Ana SayfaMagazinSöylemezsem Olmaz Seren Serengil neden yok? Seren Serengil Söylemezsem Olmaz'dan ayrıldı mı

Söylemezsem Olmaz Seren Serengil neden yok? Seren Serengil Söylemezsem Olmaz’dan ayrıldı mı

Söylemezsem Olmaz Seren Serengil neden yok? Seren Serengil Söylemezsem Olmaz'dan ayrıldı mı? Söylemezsem Olmaz programının sevilen yüzü Seren Serengil'in programda olmaması kafaları karıştı. Tüm detaylar haberimizde!

Söylemezsem Olmaz Seren Serengil neden yok? Seren Serengil Söylemezsem Olmaz’dan ayrıldı mı? Söylemezsem Olmaz programının sevilen yüzü Seren Serengil’in programda olmaması kafaları karıştı. Tüm detaylar haberimizde!

Söylemezsem Olmaz Seren Serengil neden yok

Beyaz TV’de ekranlara gelen magazin programı Söylemezsem Olmaz’ın “süper üçlüsü” olarak değerlendirilen Bircan Bali, Arto ve Seren Serengil programa hız kesmeden devam ederken bu hafta bir değişiklik seyircilerin dikkatini çekti.

Hafta başında programda yer almayan Seren Serengil, instgram hesabından izleyicilerine seslendi. Seren Serengil, yaptığı açıklamada, “Sevgili izleyicilerim, sevenlerim takipçilerim, Pazartesi ve Salı günü tetkiklerim ve doktor kontrollerim devam edeceğinden yayında olamayacağım. Arkadaşlarım en iyi şekilde idare edeceklerdir. Çarşamba günü kavuşmak dileğiyle.” ifadelerini kullandı.

Seren Serengil’in hastalığı ne?

Hızlı kilo vermek için 2016 yılında geçirdiği mide ameliyatının ardından, fazla ve ani şekilde kilo vermeye başlayan ve 46 kiloya kadar düşen Seren Serengil, Dumping Sendromu hastalığına yakalanmıştı. Ara ara atak geçiren Seren Serengil’in tedavisi hala devam ediyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,703TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri