Ana SayfaMagazinStar Market ne zaman başlayacak, konusu ne? Star Market sunucusu Ufuk Özkan...

Star Market ne zaman başlayacak, konusu ne? Star Market sunucusu Ufuk Özkan oldu!

Star Market ne zaman başlayacak, konusu ne? Star Market sunucusu Ufuk Özkan oldu! Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan yeni yarışma programı Star Market'in sunucusu hem oyunculuk hem de sunuculuk yapan Ufuk Özkan oldu!

Star Market ne zaman başlayacak, konusu ne? Star Market sunucusu Ufuk Özkan oldu! Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan yeni yarışma programı Star Market’in sunucusu hem oyunculuk hem de sunuculuk yapan Ufuk Özkan oldu!

Star Market ne zaman başlayacak

Star ekranında Star Market adında yeni bir yarışma başlıyor. Yeni ve heyecan dolu bir yarışma olan Star Market’te yarışmacılar alışveriş yaptıkça para kaybetmek yerine kazanacak. En pahalı sepetleri doldurmak için mücadele edecek olan program yarışmacıları  seyirciyi heyecan dolu bir alışverişin içine sokacak.

Yapımcılığını Global Medya’nın üstlendiği Star Market, alışılmışın dışında bir alışveriş yarışını ekranlara getiriyor. Üç ayrı takımın kıyasıya alışveriş heyecanı, seyirciyi büyük bir heyecanın içerisine sokacak. Ünlü sunucu Ufuk Özkan’ın sunumuyla Star Market’e katılan çiftler, kıyasıya bir alışverişin içerisine girerek herkesi ekran başına kilitleyecek.

Çiftler hem yarışacak hem de bir yandan soruları cevaplayacak. Etaplar boyunca daha çok alışveriş yapmak için süre kazanan 3 takım arasından, en pahalı alışverişi yapan takım rakiplerini eleyerek final etabında büyük ödül için yarışacak. Yarışmanın yayın tarihi ise henüz belli değil.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri