Ana SayfaMagazinStranger Things 4. sezon ne zaman yayınlanacak?

Stranger Things 4. sezon ne zaman yayınlanacak?

Netflix Cumartesi günü Stranger Things 4’ün 2022 yazında prömiyer yapacağına dair bir tweet attı. Bu kesin bir çıkış tarihi olmasa da Stranger Things 4 sorusu için makul bir yanıt gibi görünüyor. Stranger Things 4. sezon ne zaman yayınlanacak? Netflix’in doğaüstü olayları anlatan dizisi Stranger Things’in yeni sezonu ne zaman geliyor? Doğaüstü olayların anlatıldığı Netflix’in amiral gemisi görünüşe göre yeni sezonda da hayranlarına sonsuz bir gizem vadediyor.

Stranger Things 4. sezon neden gecikti?

Temmuz 2019’da vizyona giren Stranger Things 3’ün ardından, kısa süre sonra Stranger Things 4’ün çekimleri COVID-19 pandemisi nedeniyle durdu. Aylarca süren prodüksiyon gecikmesi nedeniyle dördüncü sezon için normalden daha uzun bir bekleyiş oldu.

Netflix tarafından paylaşılan fragman, sevilen dizinin 2022 yazında yeni sezonuyla ekranlara döneceğini müjdeledi.

Yeni fragman bize ne anlatıyor?

Cumartesi günü dizinin yeni tanıtım fragmanı ortamlara düştü, Eleven’ı Kaliforniya’da gördük. Yeni hayatına ve okuluna uyum sağlamış görünüyor. Mike’a yazdığı bir mektupta her şeyin harika olduğunu söylüyor (sınıf arkadaşlarının ona kötü davrandığını görsek bile) ve bahar tatili için sabırsızlandığını anlatıyor. Ama tabii ki, kızımız için güzel bir şeyin uzun süre sürmesi mümkün değil. Ekran siyaha doğru karardıktan sonra, helikopterler, patlamalar ve ürpertici görünümlü bir oyuncak bebekten irkilen Joyce ile birlikte bir paten pisti ve Eleven’ın korkmuş görünümünün altında ürkütücü bir müzik görüyoruz.

Ayrıca ilk kez 4. sezon bölümlerinin dokuzunun da başlıklarına bir göz attık:

The Hellfire Club, Vecna’s Curse, The Monster and The Superhero, Dear Billy, The Nina Project, The Dive, The Massacre At Hawkins Lab, Papa ve The Piggyback .

Bunlar, kahramanımız ve ekibi tarafından çok güzel zamanların geçirileceği bölümlere benzemiyor. 

Yeni duyurular , Will Byers’ın (Noah Schnapp) ilk kez karanlıkta kaybolduğu gün olan 6 Kasım 1983’ü “anmak” anlamına gelen Netflix’in ” Garip Şeyler Günü ” kutlamasının bir parçası olarak belirdi. 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,688TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri