Ana SayfaMagazinSude Güler kimdir, kaç yaşında? Şeref Sözü İsra kimdir?

Sude Güler kimdir, kaç yaşında? Şeref Sözü İsra kimdir?

Şeref Sözü dizisinde başrol oynayan genç oyunuc Sude Güler kimdir? Sude Güler kaç yaşında? Şeref Sözü İsra kimdir?

Şeref Sözü dizisinde başrol oynayan genç oyunuc Sude Güler kimdir? Sude Güler kaç yaşında? Şeref Sözü İsra kimdir?

Sude Güler kimdir, kaç yaşında?

Sude Güler Tolgahan Sayışman ile birlikte Şeref Sözü dizisinde rol alan bir oyuncudur. Dizide İsra karakterine hayat veren Sude Güler 2001 (19 yaşında) doğumludur. Aslen Makedonyalı olan Sude Güler hayata gözlerini İstanbul’da açtı.

2001 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Sude Güler aslen Makedonyalı’dır. Sude Güler Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Ayşe Sultan karakterini canlandırmıştı. Mayıs Kraliçesi’nde ise Pınar karakterini canlandırmıştır.

Sude Güler ilk oyunculuk deneyimini Çınar dizisinde yaşadı. Ardından İsimsizler dizisinde Biruske’yi canlandırmıştır.2018 yılında Keşif isimli filmde rol alan Güler, filmin başrolünü oynadı ve Esma karakteriyle izleyicilerin beğenisini toplamıştır

Şeref Sözü İsra kimdir?

İsra bir evin bir kızı ve kendi masalının baş kahramani. En zor anında kalbinin çok derinine sakladığı Cihan Adabeyli yetişir imdadına…

Onunla giderken aklındaki tek şey oğlunu ve kendini güvende olabilecekleri bir yere götürmektir. Ancak altın bir kafese girdiğini çok yakında öğrenecektir. Pes etmek onun kitabında yazmamaktadır. Ve bu özelliği Adabeyli Adası’nda ayakta kalmasını sağlayan en önemli iki şeyden biri olacaktır.

İşte dizinin tam oyuncu kadrosu ve kim kimdir sorusunun yanıtı.

Tolgahan Sayışman ile Sude Güler arasındaki uyum daha ilk bölümden izleyiciyi yakaladı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,707TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri