Ana SayfaTürkiyeSüheyb Öğüt ile Sedat Peker arasında arabuluculuk yapan Fatih Tezcan'dan bomba açıklamalar

Süheyb Öğüt ile Sedat Peker arasında arabuluculuk yapan Fatih Tezcan’dan bomba açıklamalar

Daha önce Pelikancı Süheyb Öğüt ile Sedat Peker arasında arabuluculuk yaptığını söyleyen Fatih Tezcan'ndan yeni açıklamalar geldi.

Daha önce Pelikancı Süheyb Öğüt ile Sedat Peker arasında arabuluculuk yaptığını söyleyen Fatih Tezcan’ndan yeni açıklamalar geldi.

“Sedat Peker daha hiçbir şey konuşmadı” diyen Fatih Tezcan “Devletin içerisinde birileri Fatih Tezcan’ı ortadan kaldıracağız diye karar almışlar” iddiasında bulunarak bir süre olmayacağını söyledi. Tezcan “Siz daha hiçbir şey bilmiyorsunuz, Sedat Peker hiçbir şey konuşmadı” ifadelerini kullandı.

Yayımladığı ‘Buzdağı’ isimli videosunda, “Devletin içerisinde birileri Fatih Tezcan’ı ortadan kaldıracağız diye karar almışlar” diyerek bir süre ortada olmayacağını dile getiren Tezcan’ın Twitter hesabının kapak fotoğrafını da “enayi” olarak değiştirdi.

Bu zamana dek yaptıkları için “Benim çocuğum büyüdüğünde yüzüme tükürecek” diyen Tezcan, iktidar içerisindeki kirli ilişkilerin Sedat Peker’in ifşa ettiğinden çok daha vahim boyutlara geldiğini ifade etti.

Tezcan, Sedat Peker’in dile getirdikleri için “Veyis Ateş, SBK ile görüşmüş de para istemiş. Ya siz deli misiniz? Buzdağının görünen kısmı konuşuluyor. Bildiğim bir şey var rakamlar çok komik. 10 milyon falan ben niye kaçtım sanıyorsunuz? Yukarıda boran koptuğunu gördüm, dedim ki tam siper yat. Çünkü bu kadar lağım bir gün patlarsa… Siz daha hiçbir şey bilmiyorsunuz. Sedat Peker konuşuyor ya hiçbir şey konuşmadı” dedi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,699TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri