Ana SayfaTürkiyeSüheyb Öğüt MİT hakkında ne biliyor? Serdar Ekşi’yi geç Fatih Tezcan’a bak

Süheyb Öğüt MİT hakkında ne biliyor? Serdar Ekşi’yi geç Fatih Tezcan’a bak

Serdar Ekşi’nin kendilerine kumpas kurduğunu vurgulayan Hilal Kaplan belli ki “Bizim Sedat Peker ile bir ilgimiz, alakamız yok” bunu ispatlama derdinde. Hadi diyelim ki Hilal Kaplan Serdar Ekşi konusunda haklı. Süheyb Öğüt ile Sedat Peker arasında bir arabuluculuk üstlendiği bir kurmaca. Peki Fatih Tezcan’ın anlattıklarına ne demeli? Hilal Kaplan ya da eşi Süheyb Öğüt. Fatih Tezcan’ın anlattıklarını neden yalanlamadı? Fatih Tezcan defalarca Süheyb Öğüt’ü Sedat Peker’e anlattığını, onun iyi çocuk olduğunu söyledi. Bu açıklamaları videolarla sabit üstelik.

Süheyb Öğüt Sedat Peker ile ne görüşecek?

Bir de büyük bir ivedilikle yanıtlanması gereken şöyle bir soru var. Süheyb Öğüt gibi biri Sedat Peker ile MİT hakkında ne görüşecek? Bunun yanıtını Fatih Tezcan, Hilal Kaplan ve Süheyb Öğüt verebilir ancak.

Sedat Peker “Pelikan” dediği için birileri çıkmış ortaya arabulucu rolü oynuyor. Sedat Peker ile Süheyb Öğüt arasında laf taşıyor. Konu bir yerde MİT’e geliyor. Ama kimse de demiyor Süheyb Öğüt MİT hakkında ne biliyor? MİT hakkında Sedat Peker ile ne konuşacak?

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,700TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri