Ana SayfaTürkiyeSüheyb Öğüt ve Hilal Kaplan savcılığa başvurdu: Biz pelikancı değiliz!

Süheyb Öğüt ve Hilal Kaplan savcılığa başvurdu: Biz pelikancı değiliz!

Pelikan Örgütü’nün yalısı olan ve Kuzguncuk’ta konuşlanmış olan Bosphorus Global, resmi adıyla Boğaziçi Küresel İlişkiler Derneği ve derneğin yetkilisi Süheyb Öğüt, Twitter kullanıcısı Cengiz Güldalı’ndan şikayetçi oldu.

Twitter kullanıcısı Cengiz Güldalı’nın her fırsatta darbeciliklerini ve iftiracılıklarını yüzlerine vurmalarına sinirlenen Bosphorus Global’ın lideri Hilal Kaplan ve kocası Süheyb Öğüt, Cengiz Güldalı’nın suç uydurduğunu uydurdu.

Geçmişte birçok skandal yazıya ve tweet’e imza atan hatta terör örgütü PKK ile mücadele eden Mehmetçik için, “TSK Peygamber Ocağı olsa arefe günü kan döker miydi hiç?” diyen Pelikan lideri Kaplan ve kocası Süheyb’in Cengiz Güldalı’ndan şikayetçi olmaları pes artık dedirtti.

Pelikan bildirisini yayımlayan derneğin lideri olan isimlerin, Cengiz Güldalı’nın, Pelikan vurgusu yaptığı mesajlarından şikayetçi olmaları sosyal medyada, “Biz Pelikancı değiliz.” mı demek istediler, değillerse içinde Pelikan geçen tweetleri neden üzerlerine alınıp şikayetçi oldukları anlaşılamadığı şeklinde yorumlara neden oldu.

İşte Pelikancıların suç duyurusunda bulunduğu tweetlerden bazıları…

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,707TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri