Ana SayfaTürkiyeSüleyman Soylu: Allah korusun endişe ediyorum

Süleyman Soylu: Allah korusun endişe ediyorum

2018 yılında Süleyman ile Berat Albayrak arasında yaşanan çarpışma uzun süre tartışılmıştı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, katıldığı televizyon programında olay hakkında yeni bir açıklama yaptı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, BBN Türk’te Talat Atilla ve Tamer Korkmaz’ın sunduğu “Perde Arkası” programında gündemdeki konulara ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Süleyman Soylu: Endişe ediyorum

Programda Bakan Soylu’ya 2018 yılında katıldıkları bir törende eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’la çarpışma anları da soruldu. Bunun insani bir durum olduğunu ifade eden Bakan Soylu, “Geçen gün yine 29 Ekim dolayısıyla vesilesiyle oradaydık. Orada insanlar birbirleriyle çarpışabilirler. Bu insani bir şey. Allah korusun, tekrar başımıza gelir diye endişe ediyorum.” dedi.

Daha dikkatliyim

Terör örgütünden ve dağa çıkmaktan korkmadığını belirten Soylu, “Kedi ve köpekten korkmam. Ama başka işlerden insan korkar. Ben korkuyorum. Çünkü dedikodu gibi bu tip şeylerle, insanların dile düşmek kadar insanı ürküten başka bir şey yoktur. Zaten iftiralarla karşı karşıyayız. Tekrar böyle bir şey olabilir diye artık dikkatli yürüyorum” ifadelerini kullandı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,707TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri