Ana SayfaTürkiyeSoylu'nun Bahçeli'ye özel teşekküründe dikkat çeken iki kelime

Soylu’nun Bahçeli’ye özel teşekküründe dikkat çeken iki kelime

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, kendisine arka çıkan MHP lideri Devlet Bahçeli'ye teşekkürü ihmal etmedi. İşte Soylu'nun çok konuşulan o twitter mesajı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, kendisine arka çıkan MHP lideri Devlet Bahçeli’ye teşekkürü ihmal etmedi. İşte Soylu’nun çok konuşulan o twitter mesajı ve özellikle vurgulanan ‘güven’ ve ‘inanç’ kelimeleri.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, hakkında çıkan istifa iddiaları sonrası kendisine destek veren MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye sosyal medya hesabından teşekkür etti. Soylu mesajında, “Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sn. Dr. Devlet Bahçeli’ye güven ve inancı için minnet ve şükran duyuyorum. Allah razı olsun.” ifadelerini kullandı.

MHP lideri Devlet Bahçeli, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu hakkında çıkan istifa haberleri sonrası iddialara ilişkin açıklamalarda bulundu.

Bahçeli: Kardeşliğin safındayız

Bugün partisinin grup toplantısında Soylu’ya destek veren MHP lideri Devlet Bahçeli, “Bilhassa terörle mücadele alanında ismini altın harflerle yazdıracak İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’ya yapılan itibar suikastlerini, siyasi linç girişimlerini, zulme varan isnatları kaygıyla izlediğimizi asla kabul etmediğimizi tarihe not olarak düşmek istiyorum. Kim demiş Soylu yalnız diye, kim demiş kimsesiz diye? Vatan ve millet sevgisiyle görevini yerine getiren mert bir devlet adamıdır. MHP ve Cumhur İttifakı kararını çoktan vermiştir. Biz bin yıllık kardeşliğin safındayız.” ifadelerini kullandı.

Soylu’dan Bahçeli mesajı

Bu gelişme sonrasında Twitter hesabından Bahçeli’ye teşekkür eden Süleyman Soylu’nun mesajında şu ifadeler yer aldı: “Devletimizin terörle mücadele azim ve kararlılığına, kahraman güvenlik güçlerimize, edeben ifade ederim ki şahsıma ve mücadele arkadaşlarıma, büyüğümüz Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sn. Dr. Devlet Bahçeli’ye güven ve inancı için minnet ve şükran duyuyorum. Allah razı olsun.”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,709TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri