Ana SayfaMagazinSurivor Poyraz neden yok? Poyraz Survivor'da bu akşam neden yok sakatlığı ne?

Surivor Poyraz neden yok? Poyraz Survivor’da bu akşam neden yok sakatlığı ne?

Survivor Poyraz neden yok? Poyraz Survivor'da bu akşam neden yok sakatlığı ne büyük merak konusu oldu. Survivor Poyraz 5 Nisan Pazartesi akşamki ödül oyununda neden yok?

Survivor Poyraz neden yok? Poyraz Survivor’da bu akşam neden yok sakatlığı ne büyük merak konusu oldu. Survivor Poyraz 5 Nisan Pazartesi akşamki ödül oyununda neden yok?

Survivor Poyraz neden yok?

Survivor’da bu akşam Poyraz neden yok? Survivor’da 5 Nisan Pazartesi günü oynanan ödül oyununda gönüllüler takımında yer alan Poyraz kameralara görünmedi. Acun Ilıcalı en başta açıklamayı yaptı ve Poyraz’ın sakat olduğunu söyledi. ancak sakatlığı ile ilgili ayrıntı vermedi.

Survivor Poyraz sakatlığı ne?

Bilindiği gibi Poyraz geçen ay da tam iki buçuk hafta boyunca yarışlardan uzak kalmış sakatlığı ile boğuşmuştu. Bu sefer Poyraz’ın sakatlığı ne, neden bu akşam Survivor’da yok büyük merak konusu oldu. Çünkü Acun Ilıcalı, Poyraz’ın sağlık durumuyla ilgili raporlar beklediklerini söyledi. Dolayısıyla Survivor gönüllüler takımının en güçlü oyuncusu olan Poyraz’ın sağlık durumu kritik. Diskalifiye olması söz konusu olabilir mi merak konusu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,687TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri