Ana SayfaTürkiyeSürüngenler, örümcekler, akbabalar... Meral Akşener'e ağza alınmayacak hakaretler yağdıran MHP'li Semih Yalçın...

Sürüngenler, örümcekler, akbabalar… Meral Akşener’e ağza alınmayacak hakaretler yağdıran MHP’li Semih Yalçın bu kez de Gelecek Partisi’ne saldırdı

Daha önce İYİ Parti lideri Meral Akşener’e defalarca ahlaksız yakıştırmalarda bulunan MHP’nin iki numarası Semih Yalçın bu kez de Gelecek Partisi ve Deva için bel altı benzetmelerde bulundu. Hem Gelecek Partisi’ni hem de Deva’yı sürüngene benzeten Semih Yalçın’ın kinini ve öfkesini anlamak artık mümkün değil.

Semih Yalçın geçen yılın temmuz ayında Meral Akşener için “Kendi mabadı açıkta dururken başkalarını ayıplaması ahlaki düşüklüktür” demiş Türk siyaseti günlerce Yalçın’ın bu talihsiz açıklamalarını tartışmıştı.

Semih Yalçın’ın Meral Akşener’i hedef altığı tek mesaj bu da değil. Akşener’e ilişkin ‘kadın düşmanlığı’ şeklinde yorumlanabilecek pek çok söylemi olan Semih Yalçın daha önce de Akşener için “Kucağına oturduğun CHP ile arana mesafe koy” ifadelerini kullanmıştı.

Semih Yalçın Gelecek Partisi ve Deva’yı hedef aldı

Bu kez de diline Gelecek Partisi ve Deva’yı dolayan MHP Genel Başkanı Yardımcısı Semih Yalçın şu talihsiz ifadeleri kullandı:

Aslında bunlar, daldan bir elma düşmesini bekleyen sürüngenler, ağına bir böceğin takılmasını bekleyen örümcekler, savanda bir canlının kendi kaderiyle ölmesini veya parçalanmasını bekleyen akbabalar, aslanın yemlerinden artanla yetinmek zorunda kalan sahra tilkileri gibiler.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri