Ana SayfaMagazinSurvivor 43. bölüm fragmanı: Doğan ile Barış birbirine girdi, kavga çıktı

Survivor 43. bölüm fragmanı: Doğan ile Barış birbirine girdi, kavga çıktı

Survivor 43. bölüm fragmanı: Survivor Doğan Barış kavgası dizinin yeni bölümüne damga vuracak. İşte Survivor Barış Doğan kavgası.

Survivor 43. bölüm fragmanında Doğan ile Barış kavga ediyor. Survivor Barış ile Doğan’ın kavgası yeni bölüme damga vurdu. Survivor Barış Doğan kavgasının görüntüleri büyük heyecan yarattı.

Doğan’ın tanıtım fragmanında Barış’a “Karaktersizsin oğlum sen” dediği duyuluyor. Barış kendisini tutan arkadaşlarından sıyrılıp Doğan’ın peşinden koşuyor.

Survivor Barış Doğan kavgası dünyanın en zorlu yarışmasının 43. bölümüne damga vuracak. Öte yandan midesinden sakatlanan Survivor Barış 8 Mart akşamı oynanan iki oyunda da yarışamadı.

Survivor 43. bölüm fragmanı: Survivor Doğan Barış kavgası dizinin yeni bölümüne damga vuracak. İşte Survivor Barış Doğan kavgası.

7 Mart Cumartesi akşamı yine dokunulmazlık oyunu vardı ve bu oyunu da dün olduğu gibi ünlüler takımı kazandı. Ancak yarın yani pazartesi günü için yayınlanan yeni tanıtım fragmanında Barış ile Doğan’ı çok sert şekilde kavga ettikleri görüldü. Diskalifiye bile söz konusu olabilir.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri