Ana SayfaMagazinSurvivor acil durum konseyi nedir? Acil durum konseyinde Duygu diskalifiye mi oluyor?

Survivor acil durum konseyi nedir? Acil durum konseyinde Duygu diskalifiye mi oluyor?

Survivor acil durum konseyi nedir? Acil durum konseyinde diskalifiye mi var? Acil durum konseyi denince akla Survivor'da sakatlık yaşayan isimler geliyor.

Survivor acil durum konseyi nedir? Acil durum konseyinde diskalifiye mi var? Acun Ilıcalı’nın sunduğu Survivor’da acil durum konseyi sürprizi yaşandı. Survivor Panorama programında bugün de Hakan Hatipoğlu akşam acil durum konseyinin olduğunu söyledi.

Survivor acil durum konseyi nedir? Acil durum konseyinde diskalifiye mi var? Acil durum konseyi denince akla Survivor’da sakatlık yaşayan isimler geliyor.

Acil durum konseyi denince akla ilk olarak yaşadığı sakatlıkla yürekleri burkan yeni yarışmacı Duygu geliyor. Duygu ilk oyunlarından birinde şok bir sakatlık yaşamış ve “Belim döndü” diyerek acılar içinde kıvranmıştı. En son ambulansla hastaneye kaldırılan Duygu’nun sağlık durumu büyük merak konusu.

Survivor 2021’in bu akşam ekrana gelecek olan 10. yeni bölümünden fragman yayınlandı. Acun Ilıcalı, ünlüler ve gönüllüler takımını çağırarak acil durum konseyi yapıyor. Oldukça keyifsiz görünen Ilıcalı’nın konseyde bir yarışmacının diskalifiye edilip edilmeyeceği hakkında bilgi vereceği düşünülüyor.

Survivor acil durum konseyi nedir?

Survivor 10. bölüm fragmanında Acun Ilıcalı’nın “Bir acil durum konseyi. Biliyorsunuz bizim için en önemli şey sizin sağlığınız. Gerçekten çok üzücü bir durum var. Ama maalesef yapabileceğimiz bir şey yok” sözleriyle büyük merak konusu oldu. Survivor’da yaşanan olağanüstü durumlarda konsey toplanmasına acil durum konseyi deniyor.

Acil durum konseyinde Duygu gidiyor mu?

Survivor’a yedeklerden katılan Duygu Serap Salman, sembol oyunu sırasında sakatlık yaşamıştı. Duygu Serap Salman ambulansla kaldırıldığı hastanede tedavi altına alınmıştı. Survivor’dan Duygu’nun mu yoksa başka bir yarışmacının mı sakatlık yüzünden diskalifiye olacağı ise yeni bölümde ortaya çıkacak.

Hakan Hatipoğlu: Acil durum konseyi var

Survivor Panorama programında bugün de Hakan Hatipoğlu akşam acil durum konseyinin olduğunu söyledi. Ama şu an için tam olarak akşam ne olacağını kimse bilmiyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,708TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri