Ana SayfaMagazinSurvivor aile ödülünü kim kazandı? Yarışmacılar ailelerine kavuştu!

Survivor aile ödülünü kim kazandı? Yarışmacılar ailelerine kavuştu!

Survivor aile ödülünü kim kazandı? Yarışmacılar ailelerine kavuştu! Survivor 2021'in en merak edilen yarışması aile ödülü oyunu için yarışmacılar canını dişine taktı. Mavi takım ve kırmızı takım bu sefer ailelerinden bir kişi ile yemek yemek için mücadele etti. İşte ödülü kazanan takım!

Survivor aile ödülünü kim kazandı? Yarışmacılar ailelerine kavuştu! Survivor 2021’in en merak edilen yarışması aile ödülü oyunu için yarışmacılar canını dişine taktı. Mavi takım ve kırmızı takım bu sefer ailelerinden bir kişi ile yemek yemek için mücadele etti. İşte ödülü kazanan takım!

Survivor aile ödülünü kim kazandı

Survivor yarışmacılarının en merakla beklediği aile ödülü oyununda her yarışmacının ailesinden birer kişi geldi. Yarışma sonunda kazanan takım aileleri ile akşam yemeği yiyecek. Mavi takımda Dora’nın babası, Poyraz’ın annesi, Steven’in yengesi, Ayşe’nin annesi, Merve’nin annesi gelirken kırmızı takımda Aleyna’nın annesi, Batuhan’ın annesi, İsmail’in annesi, Berkay’ın babası, Aleyna Kalaycıoğlu’nun hem annesi hem de yüzde yüz engelli kardeşi geldi.

Aleyna Kalaycıoğlu’nun kardeşi Cansu ile buluşması tüm Türkiye’yi gözyaşlarına boğdu. Bir trafik kazası sonrası tamamen engelli kalan Kalaycıoğlu’nun kardeşi Cansu, bütün yarışmacıları ağlattı.

Bu hafta dokunulmazlık yarışması olmayacağından dolayı aile ödülü hem pazar hem de pazartesi şeklinde ikiye bölündü. Ödül iki ayaklı oynanacak. Kazanan takım aileleri ile buluşup yemek yiyecek. Ödülün ilk ayağını takım kazansa da ödülün yarın oynanacak ikinci ayağı olacak. Hangi takımın ödülü kazandığı ise şimdilik belli değil.

Acun Ilıcalı, aile ödülünü kazanan yarışmacılar ile oyun sonrasında kendi instagram hesabından canlı yayın yapacağını açıkladı.

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,697TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri