Ana SayfaMagazinSurvivor Aleyna Batuhan'ı mı seviyor? Batuhan ve Melis'in kavga sebebi belli oldu

Survivor Aleyna Batuhan’ı mı seviyor? Batuhan ve Melis’in kavga sebebi belli oldu

Survivor Aleyna Batuhan'ı mı seviyor? Batuhan ve Melis'in kavga sebebi belli oldu! Survivor 2021'de aşk olaylar bu sene bir türlü bitmedi. Aleyna Kalaycıoğlu'nun Batuhan'ı sevdiği ve bazı itirafları sosyal medyayı salladı. Detaylar haberimizde!

Survivor Aleyna Batuhan’ı mı seviyor? Batuhan ve Melis’in kavga sebebi belli oldu! Survivor 2021’de aşk olaylar bu sene bir türlü bitmedi. Aleyna Kalaycıoğlu’nun Batuhan’ı sevdiği ve bazı itirafları sosyal medyayı salladı. Detaylar haberimizde!

Survivor Aleyna Batuhan’ı mı seviyor

Geçtiğimiz aylarda Survivor 2021’den elenen Barış Özbek’in aşk itirafı magazin
gündemini salladı. Survivor Ünlüler takımında yer alan Barış Özbek, geçtiğimiz haftalarda adaya veda etmişti. Instagram hesabından soru cevap yapan ve ardından soruları yanıtlayan futbolcu Barış Özbek, çok konuşulacak bir iddia ortaya attı.

Barış Özbek, “Aleyna Kalaycıoğlu, Batuhan’a yanık, Aleyna, Batuhan’a aşıksa çocuk ne yapsın” ifadelerini kullandı. Barış’ın bu açıklamaları sosyal medyanın en çok konuşulan konuları arasına girdi.

Geçtiğimiz günlerde Aleyna Kalaycıoğlu ile Batuhan ile yakınlaşması magazin dünyasını salladı. Birleşme partisi sonrası yakınlaşan ve ara sıra bakışmaları ekranlara yansıyan Batuhan ve Aleyna ikilisi internette en çok konuşulanlar arasına girdi.

Aynı takımda yarışan Melis’in de Batuhan’a karşı olan ilgisi izleyicilerin dikkatini çekti. Batuhan’ın “Sevgili gibi trip atıyor. Ne zaman Aleyna’nın adı geçse Melis triplere giriyor.” cümlesi de akılları kurcaladı.

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,707TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri