Ana SayfaMagazinSurvivor Aleyna'nın kardeşine ne oldu? Aleyna Kalaycıoğlu'nun kardeşi Cansu kim

Survivor Aleyna’nın kardeşine ne oldu? Aleyna Kalaycıoğlu’nun kardeşi Cansu kim

Survivor Aleyna'nın kardeşine ne oldu? Aleyna Kalaycıoğlu'nun kardeşi Cansu kim? Survivor 2021'in sevilen isimlerinden Aleyna Kalaycıoğlu, aile ödülünde hem annesi hem de engelli kardeşi Cansu'yu karşısında görünce gözyaşlarını tutamadı. İşte detaylar!

Survivor Aleyna’nın kardeşine ne oldu? Aleyna Kalaycıoğlu’nun kardeşi Cansu kim? Survivor 2021’in sevilen isimlerinden Aleyna Kalaycıoğlu, aile ödülünde hem annesi hem de engelli kardeşi Cansu’yu karşısında görünce gözyaşlarını tutamadı. İşte detaylar!

Survivor Aleyna’nın kardeşine ne oldu

Aleyna Kalaycıoğlu, Survivor’da verdiği bir röportajda, kardeşi Cansu’nun trafik kazası sonucu yüzde yüz engelli kaldığını gözyaşları içinde anlattı.

TV8’in en sevilen yarışmalarından Survivor’da Gönüllüler takımından kırmızı takıma geçen Aleyna Kalaycıoğlu, kardeşiyle olan özel bağını anlattı. Özellikle yarışma esnasındaki yüksek sesiyle dikkat çeken ve son zamanların iyi çıkış yakalayan Aleyna Kalaycıoğlu, geçtiğimiz günlerde yarışmaya katılmasının nedeni olarak engelli kardeşini göstermişti. Onun isteğiyle Survivor 2021’e başvurduğunu söylemişti Aleyna Kalaycıoğlu.

Survivor 2021 izleyicileri yarışmacılar arasında yer alan Aleyna Kalaycıoğlu ile ilgili bilgiler merak ediliyor. Konseyde ‘Engelli bir kardeşim var. O beni burada görmek’ istediği diyen Aleyna Kalaycıoğlu performansını bu zamana kadar pek gösteremese de yarışmanın en çok dikkat çeken isimlerinin başında geliyor. Los Angeles’ta yaşayan Survivor Aleyna Kalaycıoğlu sosyal medyada ise bir fenomen. Aile ödülü oynanacak ve yarışmacılar kazandıkları takdirde aileleriyle yemek yiyebilecek.

Her aileden 1 kişi gelirken Aleyna’nın ailesinden 2 kişi…

Acun Ilıcalı, aile ödülünde her yarışmacının ailesinden bir kişinin onlar ile buluşup yemek yiyeceklerini anlatırken Aleyna Kalaycıoğlu’nun yüzü bir tık düştü. Ardından Dora’nın, Steven’ın, Batuhan’ın ve diğer yarışmacıların ailelerinden bir kişi kabul edilirken ,Aleyna Kalaycıoğlu’nun hem annesi hem de adından sıkça söz ettiği engelli kardeşi Cansu geldi.

Onları karşısında gören Aleyna Kalaycıoğlu, gözyaşlarına hakim olamadı. Diğer bütün yarışmacılar da aynı şekilde çok hüzünlenip ağladılar.

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,711TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri