Ana SayfaMagazinSurvivor Ardahan Alişan ile Demet Akalın'ın programında çiğ köfte yoğurdu

Survivor Ardahan Alişan ile Demet Akalın’ın programında çiğ köfte yoğurdu

Survivor Ardahan Demet Akalın ile Alişan'ın programına konuk oldu. Survivor yarışmacısı Ardahan Ster TV'de sevenleriyle buluştu.

Survivor Ardahan Demet Akalın Alişan ile çiğ köfte yoğurdu. Survivor’ın en karizmatik isimlerinden biri olan Ardahan namı diğer Babuş Alişan ile Demet Akalın’ın Star TV’de yayınlanan sabah programına konuk oldu. Programda bir de çig köfte yoğuran Ardahan’a ilgi yoğundu.

Survivor Ardahan Alişan-Demet Akalın’a konuk oldu

Survivor’da son derece başarılı performanslar sergileyen, oynadığı futbolla Acun’u bile kendine hayran bırakan Survivor Ardahan, bu sabah Star TV ekranlarında sevenleriyle buluştu.

Survivor’dan sonra Cemal Can ile Mert ile görüştüğünü söyleyen Ardahan programda yoğun istek üzerine bir de çiğ köfte yoğurdu.

Babuş Ardahan adıyla anılmaya başlayan Survivor yarışmacısı Sadık Ardahan Uzkanbaş’ın hayatına dair bilgileri derledik.

Survivor Ardahan kimdir?

Sadık Ardahan Uzkanbaş 1987 yılında Adana’da dünyaya geldi. Yurt dışı deneyimleri ardından Adana’da yaşamını sürdürmeye devam eden Sadık Ardahan Uzkanbaş, 8 yıl boyunca Adanaspor altyapı takımlarında futbol oynadı. Yaşadığı sakatlıklar nedeniyle futbola ara vermek zorunda kaldığı yıllarda askere gitti. Askerden geldiği zaman kısa bir süre sonra ilk yurt dışı tecrübesini yaşadı.

Dubai’ye gitti ve orada 2 yıl kaldı. Ondan sonra tekrar Türkiye’ye döndü. Burada tekrar sporla uğraştı ve bir süre sonra Kazakistan’a gitti ve orada 6 ay kadar kaldı. Sadık Ardahan Uzkanbaş, Survivor 2020’ye katılmadan önce kafe işletmeciliği yapıyordu. 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri