Ana SayfaMagazinSurvivor Ayşe kimdir? Ayşe Yüksel kaç yaşında, instagram hesabı ne

Survivor Ayşe kimdir? Ayşe Yüksel kaç yaşında, instagram hesabı ne

Survivor Ayşe kimdir? Ayşe Yüksel kaç yaşında, instagram hesabı ne? Survivor 2021 gönüllüler takımı yarışmacısı Ayşe Yüksel'in kim olduğu oldukça merak edildi. İşte cevabı!

Survivor Ayşe kimdir? Ayşe Yüksel kaç yaşında, instagram hesabı ne? Survivor 2021 gönüllüler takımı yarışmacısı Ayşe Yüksel’in kim olduğu oldukça merak edildi. İşte cevabı!

Survivor Ayşe kimdir?

Survivor Türkiye 2021 gönüllüler takımı kadrosunda yer alan Ayşe Yüksel, oldukça başarılı bir isim. 2 hafta üst üste sms birincisi çıkan Ayşe Yüksel hakkındaki tüm merak edilenler.

AYŞE YÜKSEL KİMDİR?

Survivor 2021 gönüllüler takımı yarışmacıları arasında yer alan Ayşe Yüksel, kendisinden şu şekilde bahsediyor: Ben Ayşe Yüksel, 23 Mayıs 2000 tarihinde Düzce’de doğdum. Düzce Üniversitesi’nde spor yöneticiliği bölümünde 2. Sınıf öğrencisiyim. Ortaokulda masa tenisi eğitimi aldım ayni zaman da 7. Sınıfta haltere başladım ve genç kategorisinde Türkiye’de 3. oldum. 1 yıl yaptıktan sonra bıraktım ve voleybola başladım. 6 yıl mahalli ligde voleybola devam ettim. Aynı zaman da voleybolun ikinci senesinde tenis antrenörlüğüne başladım 4 yıldır devam ediyorum. Aynı zaman da lisede de basketbol okul takımında yer aldım 3 yıl. Üniversitede 1 yıl futsal ve yüzme dersi gördüm. Şuan tenis hocalığı yapıyorum ve okuyorum.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,709TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri