Ana SayfaMagazinSurvivor Barış Cemal Can için ne dedi? Barış Murat Yağcı ağır konuştu

Survivor Barış Cemal Can için ne dedi? Barış Murat Yağcı ağır konuştu

Survivor Barış Cemal Can için ne dedi? Barış Murat Yağcı ağır konuştu! Survivro 2020'de aynı takımda aylarca yarışan Barış Murat Yağcı, arkadaşı Cemal Can Cansever hakkında çok ağır konuştu. Detaylar haberimizde!

Survivor Barış Cemal Can için ne dedi? Barış Murat Yağcı ağır konuştu! Survivro 2020’de aynı takımda aylarca yarışan Barış Murat Yağcı, arkadaşı Cemal Can Cansever hakkında çok ağır konuştu. Detaylar haberimizde!

Survivor Barış Cemal Can için ne dedi

Survivor Barış Murat Yağcı, Survivor 2020’de performansıyla dikkatleri üzerine çeken yarışmacılardan biriydi. Yarışma sonrasında ise ismi, Nisa Bölükbaşı ile aşk dedikodularına karışmış, yakın bir zaman diliminde ise ayrıldıkları iddia edilmişti. Ayrılık iddialarıyla taraflardan herhangi bir açıklama gelmese de geçen günlerde çift el ele görüntülendi.

Barış Murat Yağcı ise bu sefer başka bir konu ile yine adından söz ettirdi. Acun Ilıcalı ve Cemal Can’a resti çekti. Survivor 2011’den bu yana ilk kez finale kalan bir kişi şampiyon olan ismi hak etmemekle suçladı.

Survivor Cemal Can’ı hedef alan sözler

Barış Murat Yağcı, “Kazanan kişinin Survivor olduğunu düşünmüyorum. Bir kere bile potaya girmedi. Benim kaç kere ismim çıktı. Halk sayesinde 9 kez sms birincisiydim. Benim omzumda kapsül parçalı ve iki kırığım varken o omzunu yere sürtse ağlıyordu. Bu kişi gerçek Survivor değil.” sözlerini dile getirdi. Bu sözleri ise kısa sürede büyük yankı uyandırdı. “Acun Ilıcalı’yı da zan altında bırakıyor” yorumlarına neden oldu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,682TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri