Ana SayfaMagazinSurvivor Barış kitap mı çıkarttı? Barış Murat Yağcı'nın kitabı çıktı

Survivor Barış kitap mı çıkarttı? Barış Murat Yağcı’nın kitabı çıktı

Survivor Barış kitap mı çıkarttı? Barış Murat Yağcı'nın kitabı çıktı! Survivor finalistlerinden Barış Murat Yağcı, şarkıcılıktan sonra yazarlığa soyundu. Nisa Bölükbaşı ile aşk yaşayan Barış, 'Her şeye rağmen' adlı kitabını çıkarttı. Detaylar haberimizde.

Survivor Barış kitap mı çıkarttı? Barış Murat Yağcı’nın kitabı çıktı! Survivor finalistlerinden Barış Murat Yağcı, şarkıcılıktan sonra yazarlığa soyundu. Nisa Bölükbaşı ile aşk yaşayan Barış, ‘Her şeye rağmen’ adlı kitabını çıkarttı. Detaylar haberimizde.

Survivor Barış kitap mı çıkarttı

Survivor 2020’nin finalistlerinden ve aynı yarışmada yarışan Nisa Bölükbaşı ile aşk yaşayan Barış Murat Yağcı, yine magazin gündeminde. Youtuber olma yolunda ilerleyen Barış Murat Yağcı, şarkıcılıktan sonra yazar olmaya karar verdi.

Survivor’la ünlenen model Barış Murat Yağcı, şarkıcılığın ardından şimdi de yazar oldu. ‘Her Şeye Rağmen’ kitabını şöyle tanıttı: Bireyin gücü ve iradenin otoritesi üzerine inşa edilmiş bir başucu rehberi.

Birden fazla sosyal medya kullanıcı fenomen isim Şeyma Subaşı’nın da kitap çıkarttığı zamanlarını hatırlatıp, “Keşke kitabın adı Sadece Barış olsaydı” yorumları yapılmaya başlandı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,709TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri