Ana SayfaMagazinSurvivor Berkay kimdir? Berkay Yuvakuran nereli, instagram hesabı ne

Survivor Berkay kimdir? Berkay Yuvakuran nereli, instagram hesabı ne

Survivor Berkay kimdir? Berkay Yuvakuran nereli, instagram hesabı ne? Survivor 2021 yarışmasında Gönüllüler takımında yer alan Berkay Yuvakuran'ın kim olduğu çok merak ediliyor. İşte cevabı!

Survivor Berkay kimdir? Berkay Yuvakuran nereli, instagram hesabı ne? Survivor 2021 yarışmasında Gönüllüler takımında yer alan Berkay Yuvakuran’ın kim olduğu çok merak ediliyor. İşte cevabı!

Survivor Berkay kimdir?

Survivor 2021 yarışmasında Gönüllüler takımında yer alan Berkay Yuvakuran’ın kim olduğu çok merak ediliyor. Türk futbolunun önemli isimlerinden biri olan Semih Yuvakuran’ın oğlu Berkay Yuvakuran, gönüllüler takımının en hızloı yarışmacılarından biri oldu.

Berkay Yuvakuran kimdir?

Berkay Yuvakuran, 2 Kasım 1997 tariginde İstanbul, Şişli’de dünyaya gelmiştir. Türk futbol tarihinin en önemli isimlerinden birisi olan, bir dönem Fenerbahçe ve Galatasaray’da oynayan eski milli futbolcu Semih Yuvakuran’ın oğludur.

Aile kökleri Makedonya’ya dayanan Berkay Yuvakuran, baba tarafından Bursa’lıdır. Üçüz olarak dünyaya gelen Berkay Yuvakuran’ın Utku ve Alperen isminde kardeşleri vardır. Berkay Yuvakuran’ın kardeşi Utku Yuvakuran, Beşiktaş takımında kalecilik yapmaktadır.

Berkay Yuvakuran futbol hayatına Pendikspor’un alt yapısında başlamıştır. 2021 Survivor Gönüllüler takımına dahil olan Berkay Yuvakuran kendisini hırslı, eğlenceli ve sinirli bir kişilik olarak tanımlıyor. Survivor’a katılma amacının buradaki heyecanı sonuna kadar yaşamak ve savaşçı kimliğini ortaya koyup Türkiye’ya göstermek olarak anlatıyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,687TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri