Ana SayfaMagazinSurvivor Berkay sakatlığı ne? Berkay diskalifiye mi oldu?

Survivor Berkay sakatlığı ne? Berkay diskalifiye mi oldu?

Survivor Berkay sakatlığı ne? Berkay diskalifiye mi oldu? Survivor yarışmasında son 5'e kalan Berkay Yuvakuran, ödül oyununda sakatlanıyor. Ağır sakatlanan Berkay'ın diskalifiye olup olmadığı merak edildi. Cevabı haberimizde!

Survivor Berkay sakatlığı ne? Berkay diskalifiye mi oldu? Survivor yarışmasında son 5’e kalan Berkay Yuvakuran, ödül oyununda sakatlanıyor. Ağır sakatlanan Berkay’ın diskalifiye olup olmadığı merak edildi. Cevabı haberimizde!

Survivor Berkay sakatlığı ne

Tv8’in en zorlu yarışması Survivor’da son 5’e kalan bütün oyuncular nefeslerini tuttu! Tüm yarışmacılar finale gitmek isterken adaya veda edecek isimlerde belli oldu.

Dokunulmazlık oyunları kadar ödül oyunları adanın stresini atmak açısından bir hayli önemli. En son ki dokunulmazlık oyununu Ayşe kazandı ve Berkay’ın adını söyledi. Eleme potasına Berkay, Ayşe ve Poyraz girdi.

Gitme adayı olarak gösterilen Berkay Yuvakuran, dokunulmazlık yarışması sırasında Poyraz ile mücadele ederken dizinden bir sakatlık yaşıyor. Rakip arkadaşı Poyraz, hemen Berkay’ın yanına gelse de fragmanda görülen Berkay’ın oldukça fazla acı çekmesi.

Berkay’ın geçen aylarda da sakatlık geçirdiği ve bir kaç dinlenme yaşadığı akıllara gelirken, başarılı yarışmacının sakatlığı nedeni ile adaya veda edip etmeyeceği de en çok merak edilenler arasına girdi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,684TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri