Ana SayfaMagazinSurvivor büyük ödülü kim kazandı? 10 Mart büyük ödülü hangi takım kazandı

Survivor büyük ödülü kim kazandı? 10 Mart büyük ödülü hangi takım kazandı

Survivor büyük ödülü kim kazandı? 10 Mart büyük ödülü hangi takım kazandı? TV8 ekranlarının nefes kesen yarışması Survivor'da büyük ödül gecesi yaşanıyor. İki takımda ödülü çok isterken sadece bir takımın ödülü kazanma hakkı var. Sorunun cevabı haberimizde!

Survivor büyük ödülü kim kazandı? 10 Mart büyük ödülü hangi takım kazandı? TV8 ekranlarının nefes kesen yarışması Survivor’da büyük ödül gecesi yaşanıyor. İki takımda ödülü çok isterken sadece bir takımın ödülü kazanma hakkı var. Sorunun cevabı haberimizde!

Survivor büyük ödülü kim kazandı

Survivor’da takımlar mavi ve kırmızı olarak ayrıldı ve ilk ödül oyununu ise kırmızı takım kazandı. Ardından mavi takım dokunulmazlığı kaybetti ve büyük bir strateji yaparak Batuhan’ın adını çıkarttı.

Batuhan ve Poyraz potası

Mavi takım, Batuhan’ın adının aday çıkartılmasına oldukça sinirlendi ve iki takım arasında polemikler yaşandı. Ardından Kırmızı takım oyuncuları dokunulmazlığı kazandı ve mavi takımdan bir eleme adayı çıktı.

Çıkan oy sonucunda belli oldu ki mavi takımda kırmızı takım gibi stratejik bir hamle yaptı. Dora, Steven, Merve, Sergen ve Ayşe Poyraz’ı yazarken Poyraz ise Sergen yazdı. Eleme adayı Poyraz çıktı.

Bugün oynanan büyük ödül oyununu ise mavi takım 10-5 skorla kazandı.

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,707TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri