Ana SayfaMagazinSurvivor'da Çağrı-Baran kavgası

Survivor’da Çağrı-Baran kavgası

Survivor Çağrı Baran kavgası internet uzun versiyonu. Survivor ünlüler takımında Çağrı ile gönüllüler takımında yer alan Baran arasında çok büyük bir kavga yaşandı.

Survivor Çağrı Baran kavgası internet uzun versiyonu. Survivor ünlüler takımında Çağrı ile gönüllüler takımında yer alan Baran arasında çok büyük bir kavga yaşandı. Zaten market oyununda gerilen iki takımın oyuncuları dokunulmazlık oyununda birbirine girdi. Neden kavga ettiler merak konusu.

Acun Ilıcalı sert kavga yaşandığını söyledi ve söylenenlerin hepsinin yayınlanmadığını belirtti. Survivor Çağrı Baran kavgası internet uzun versiyonu merak konusu.

Kavga neden çıktı?

Barışı yendiği maçın ardından Çağrı’nın sevinç yürüyüşünü taklit etti Baran. Bu durum üzerine Çağrı’nın tepkisi sert oldu. Çağrı’yı İsmail güçlükle sakinleştirdi. Çağrı Baran’a “Bana lan diyemezsin” diye çıkıştı. Olayların içine ünlü yapımcı Esat Yontuç da dahil oldu. Gönüllüler takımına eleştirilerde bulundu. 

Survivor’da 3. haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynanırken iki takım arasında tam anlamıyla bir sinir harbi yaşandı. Ünlüler takımından Çağrı ve gönüllüler takımından Dora arasında başlayan elektrik diğer yarışmacılara da sıçradı.

Survivor Çağrı Baran kavgası

Bu akşam market oyununun son dakikalarında gerginlik oldu. Dora ile Çağrı arasında ‘bağırma’ tartışması yaşandı. Ancak gerginlik çok büyümedi. Asıl olay dokunulmazlık oyununda çıktı.

7’ye 6 market oyununu yenen ünlüler takımı oldu. Yaşanan gerginliğin ardından gönüllüler adasında Çağrı Atakan’ı konuştu. Poyraz “Çağrı abi benim için bitti bugün. Bugüne kadar sevgi ve saygıdan ödün vermedim ama tavrımız bundan sonra ona göre olacak. Bundan sonra abi de yok” diye konuştu.

Survivor’da haftanın ilk dokunulmazlık oyununda Baran Köse ile Çağrı Atakan arasında son yılların en büyük kavgası yaşandı. Araya diğer yarışmacılar giremeseydi olay çok daha tehlikeli boyutlara ulaşabilirdi.

Survivor Çağrı Baran kavgası internet uzun versiyonu nasıl izlenir. Bu sorunun yanıtı birazdan geliyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri