Ana SayfaMagazinSurvivor Çağrı diskalifiye olmadı! Acun Ilıcalı kararı çağrıya sbıraktı.

Survivor Çağrı diskalifiye olmadı! Acun Ilıcalı kararı çağrıya sbıraktı.

Survivor Çağrı yarışmadan diskalifiye oldu. Çok ilginç anlar yaşandı, yarının fragmanı yayınlandı. Fragmanda Survivor yarışmacısı Çağrı'nın yarışmanın sunucusu Murat'a bağırdığı görüldü.

Survivor Çağrı yarışmadan diskalifiye mi oldu? Survivor’ın yeni bölümünde yeni fragman yayınlandı. Survivor Çağrı’nın yarışmanın sunucusu Murat’a bağırdığı ve ona “Karışma lan” dediği duyuldu. Survivor’da Çağrı-Murat Ceylan gerginliği konseyde beklenmedik gelişmelere neden oldu. Çağrı diskalifiye mi oldu?

Survivor Çağrı elenmedi

Acun Ilıcalı konseyde sert bir konuşma yaptı ve sonuç olarak Çağrı’ya “Seni elemiyorum. kararı sana bırakıyorum. Yarışmayı bırakıyorum dersen sevinirim” dedi. Çağrı bu sözler karşısında gözyaşlarını tutamadı. Acun Ilıcalı’dan bir hafta süre istedi. Kararı önümüzdeki hafta konseyde verecek.

Survivor Çağrı diskalifiye oldu

Tartışma konseye de damga vurdu. Çağrı’nın Murat Ceylan’ı hedef alan sözlerine Acun Ilıcalı sert çıkıştı. Ona “Yarışmayı bırakıyorum demeni bekliyorum” dedi.

Acun Ilıcalı “Arkadaşıma yapılan hareketi kabul etmiyorum” diyerek yarışmanın sunucusu Murat Ceylan’a sahip çıktı.

Çağrı kiminle kavga etti?

Survivor’da 9 Mart Salı akşamı yayınlanacak bölümde Çağrı öfke krizi geçiriyor. Bu esnada kiminle kavga etti, Çağrı ile Steven arasında mı bir gerginlik yaşandı henüz net değil. Murat Ceylan “Artık yeter” diyerek Çağrı’yı uyarınca Çağrı’nın sert tepkisiyle karşılaşıyor.

Survivor tarihinde bir ilk

Survivor Ekstra programında da olay masaya yatırıldı. Yorumcu Murat Özarı, “Bu Survivor tarihinde bir ilk. Şimdiye kadar bir yarışmacıyla sunucu arasında bu bir bir olay yaşanmadı. Diskalifiye olmasını istemem” diye konuştu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri