Ana SayfaMagazinSurvivor Çağrı neden diskalifiye edildi? Çağrı sakatlığından dolayı elendi

Survivor Çağrı neden diskalifiye edildi? Çağrı sakatlığından dolayı elendi

Survivor Çağrı neden diskalifiye edildi? Çağrı sakatlığından dolayı elendi! Survivor 2021'de acil durum konseyinde konuşan Acun Ilıcalı, Çağrı'nın sakatlığından dolayı yarışmaya devam edemeyeceğini söyleyince yarışmacıların gözyaşları sel oldu. Detaylar haberimizde!

Survivor Çağrı neden diskalifiye edildi? Çağrı sakatlığından dolayı elendi! Survivor 2021’de acil durum konseyinde konuşan Acun Ilıcalı, Çağrı’nın sakatlığından dolayı yarışmaya devam edemeyeceğini söyleyince yarışmacıların gözyaşları sel oldu. Detaylar haberimizde!

Survivor Çağrı neden diskalifiye edildi

Dün akşam yeni bölümüyle ekrana gelen Survivor 2021’de acil durum konseyi toplandı. Bir ismin yarışmaya veda edeceğini söyleyen Acun Ilıcalı, ünlüler takımından Çağrı’nın sakatlığından dolayı devam edemeyeceğini açıkladı. Doktor Metin Kuş’un “Oyun oynarsa sağlığında kalıcı hasar olur” şeklinde rapor verdiği Çağrı, gözyaşlarına hakim olamadı.

Survivor 2021’in 22 Nisan Perşembe akşamı ekrana gelen 75. yeni bölümünde acil durum konseyi toplandı. Konseyde konuşan Acun Ilıcalı, yaşadığı sakatlık nedeniyle Survivor’dan ayrılmak zorunda kalan yarışmacıyı açıkladı.

Herkes elenecek olan ismin Merve olduğunu düşünürken, kafalar birden bire karıştı.

 

“Oynarsa kendisine zarar verir”

Acun Ilıcalı konseyde, “Bu sene çok ciddi sakatlıklar yaşadık. Çağrı’nın, Merve’nin oldu. Sakatlanmayan neredeyse yok gibi. Ama önemli olan sakatlığın ciddiyeti. Bizim tek bir prensibimiz var. Yarışmacımızın sağlığını riske etmemek. Doktorumuz Türkiye’den hekimlerle görüşme yapıyor ve kararını veriyor. Bu karar 3 türlü oluyor. Sakat ama iyileşecek, sakat ve uzun sürede iyileşecek. Üçüncüsü ise sakat, oynarsa kendisine zarar verir. Yani kendi sağlığına zarar verir dendiği anda hiçbir yarışmacımızı oynatmadık. Taviz vermeyeceğiz” ifadelerini kullandı.

Doktor Metin Kuş ile defalarca konuştuğunu dile getiren Acun Ilıcalı, “Doktorumuz çok ciddi hasara dönüşür ve bundan sonraki hayatında ona hasar verir. Dizinde bir değil en az 3 tane çok ciddi problem var. Oynamaya kalkarsan belirsiz bir süreç olur.” diye konuştu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri