Ana SayfaMagazinSurvivor Carolina ve Poyraz sevgili mi? Yunan Carolina ve Poyraz aşk mı...

Survivor Carolina ve Poyraz sevgili mi? Yunan Carolina ve Poyraz aşk mı yaşıyor

Survivor Carolina ve Poyraz sevgili mi? Yunan Carolina ve Poyraz aşk mı yaşıyor? Survivor 2021'de bazı ödül oyunları Yunan yarışmacılar ile birlikte oynanıyor. Yunan yarışmacı Carolina ile Poyraz'ın samimi halleri akılları karıştırdı. Detaylar haberimizde!

Survivor Carolina ve Poyraz sevgili mi? Yunan Carolina ve Poyraz aşk mı yaşıyor? Survivor 2021’de bazı ödül oyunları Yunan yarışmacılar ile birlikte oynanıyor. Yunan yarışmacı Carolina ile Poyraz’ın samimi halleri akılları karıştırdı. Detaylar haberimizde!

Survivor Carolina ve Poyraz sevgili mi

TV8 ekranlarının en zorlu yarışmalarından biri olan Survivor’da bu sene aşk iddiaları gündeme bomba gibi düşmeye devam ediyor. Survivor yarışmacılarında en çok dikkat çeken isimlerden biri de Yiğit Alp Poyraz oldu. Sancakay Ilım Morgül’le adı aşk iddialarına karışan Poyraz bu iddiaları ‘Aşk adasına gelmedim’ sözleri ile dikkat çekmişti.

Yunan yarışma Carolina’nın Türk yarışmacı Poyraz’a aşık olduğu dedikodusu herkesi şoke etti. Survivor Yunanistan yarışmacılarından Carolina ada konseyinde ilan-ı aşkta bulundu. Carolina “Poyraz çok yakışıklı onunla bayrak yarışına çıkmıştık, görmek için bekleyemiyorum.” açıklamasını yaptı. Bu arada Acun Ilıcalı’dan sürpriz video geldi. Videoda Ilıcalı’nın, Poyraz’a ”Hayırlı olsun” dediği duyuluyor.

Bahamalar ödülüne birlikte giden Yunan ve Türk yarışmacılar arasında İllias ve Ayşe’nin samimiyeti de gözlerden kaçmadı. Poyraz ve Carolina’nın eğlenceli ve sıcak tavırları izleyenlerin akıllarında soru işareti bıraktı.

 

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,712TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri