Ana SayfaMagazinSurvivor Çavuş Mustafa kim? İsmail Balaban ile Çavuş güreşini kim kazandı

Survivor Çavuş Mustafa kim? İsmail Balaban ile Çavuş güreşini kim kazandı

Survivor Çavuş Mustafa kim? İsmail Balaban ile Çavuş güreşini kim kazandı? Acun Ilıcalı, Pehlivan İsmail Balaban'ın güreş yapacağı Çavuş'un geçmişini anlatınca internette Survivor Çavuş'un kim olduğu oldukça merak edildi. Cevabı haberimizde!

Survivor Çavuş Mustafa kim? İsmail Balaban ile Çavuş güreşini kim kazandı? Acun Ilıcalı, Pehlivan İsmail Balaban’ın güreş yapacağı Çavuş’un geçmişini anlatınca internette Survivor Çavuş’un kim olduğu oldukça merak edildi. Cevabı haberimizde!

Survivor Çavuş Mustafa kim

İstanbul’a gitmeyi garantileyen İsmail Balaban, Survivor’da oldukça başarı gösteriyor. Son dokunulmazlığı Aleyna Kalaycıoğlu alırken; Mavi takımdan eleme adayı olarak Ayşe’nin adını söyledi.

Tarihi güreş oyununda İsmail Balaban’ın karşısına güçlü rakipler çıkartan Acun Ilıcalı, rakipleri kendi ekibinden seçtiğini ve Balaban’ı yendikleri takdirde ise Survivor’da 5 arkadaşları ile tatil yapma imkanı sunduğunu dile getirdi.

Rakiplerini oldukça merak eden İsmail Balaban, “Rakibini hiçbir zaman küçük görmeyeceksin ben bu düşünce ile er meydanına çıkan birisiyim” dedi. Murat, Mustafa ve Migel ile güreşeceğini öğrenen Balaban, rakiplerini değerlendirmeye başladı.

Çavuş Mustafa’nın kim olduğu sosyal medyada en çok merak edilenler arasına girdi. Lakabı Çavuş olan Mustafa, uzun yıllardır Acun Medya’da çalışıyor. Eski zamanlarda güreş yapmış olan Mustafa’nın disiplinli tavrından dolayı Acun Ilıcalı ona Çavuş lakabını verdiğini ve askerlik zamanında da çavuşluk yaptığını anlattı.

İSMAİL BALABAN ŞAMPİYON OLDU

İsmail Balaban, Murat’ı tuş ettikten sonra Miguel’le karşı karşıya geldi. Miguel’i de kısa sürede tuş etmeyi başaran Balaban, bu sefer üçüncü turda ekipte “Çavuş” lakabıyla bilinen Mustafa Çetinkaya ile karşı karşıya geldi. Çetinkaya, Balaban’ı en çok zorlayan rakip oldu. Ancak usta güreşçi hünerlerini sergileyerek, turnuvayı şampiyon olarak noktaladı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri