Ana SayfaMagazinSurvivor dokunulmazlığı kim kazandı 13 Mart Survivor dokunulmazlık kim kazandı?

Survivor dokunulmazlığı kim kazandı 13 Mart Survivor dokunulmazlık kim kazandı?

Survivor dokunulmazlığı kim kazandı 13 Mart günü Survivor dokunulmazlık kim kazandı? 13 Mart Cumartesi günü oynanan haftanın ilk dokunulmazlık oyunu kimin oldu merak konusu.

Survivor dokunulmazlığı kim kazandı 13 Mart Survivor dokunulmazlık kim kazandı? 13 Mart Cumartesi günü oynanan haftanın ilk dokunulmazlık oyunu kimin oldu merak konusu. Gönüllüler takımını da kazanmayı başaran ünlüler takımı başarısını dokunulmazlık oyununda da sürdürdü ve oyunu 10’a dokuz zaferle kapattı.

Reşat dokunulmazlık oyununda kazandığı sayı sonrası büyük bir sevinç yaşadı, bu sevinç sosyal medyada da gündem oldu. Ancak zafer ünlüler takımının oldu.

Survivor dokunulmazlık kim kazandı?

Durum 9-7 olduğunda Melis ve Batuhan’ın üst üste gelen sayılarıyla ünlüler takımı skoru 9-9 yaptı. Final oyununa gönüllüler takımında Ayşe ve Steven ünlüler takımında İsmail ve Merve Aydın çıktı. Dominik’te sağanak yağmur altında oynanan bayrak yarışında dokunulmazlık oyununu kim kazandı peki?

Finalde Merve Aydın 10 atış yaptı ve Steven’ı yenerek takımına büyük bir mutluluk yaşattı. Survivor’da bu hafta dokunulmazlık ünlüler takımının oldu.

Konseyde kimin adı yazıldı?

Dominik’te yaşanan mükemmel bir dokunulmazlık oyununun finalinde iki takım bayrak yarışına çıktı. Kazanan takım büyük bir sevinç yaşarken kaybeden takım konseyde bir kişinin adını yazmak zorunda kaldı. Survivor 13 Mart Cumartesi konseyinde kimin adı yazıldı?

Dokunulmazlığı kaybeden gönüllüler takımında bir kişinin adı yazıldı. Konseyde kimin adı yazıldı merakla bekleniyor.

Dora Aleyna Çalışkan’ın adını yazdı.

Poyraz Aleyna Çalışkan’ın adını yazdı.

Hanzade Aleyna Çalışkan’ın adını yazdı.

Aleyna Kalaycıoğlu ise Hanzade dedi.

Steven da Hanzade’nin adını yazdı.

Reşat da Aleyna Çalışkan’ın adnı yazdı.

Diğer yarışmacılar gösterilmedi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri