Ana SayfaMagazinSurvivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Beyaz takım mı siyah takım mı?

Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Beyaz takım mı siyah takım mı?

Survivor dokunulmazlık oyunu büyük mücadeleye sahne oldu.9 Haziran’da Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Yarışı önde bitiren Emre’nin geriye dönüp Nikos’a ıslık çalması Survivor’da büyük rahatsızlık yaratmıştı. Sonunda 20 yaşındaki Emre de yaptığının saygısızlık olduğunu dokunulmazlık oyunu öncesinde kabul etmek zorunda kaldı.

İki gün önce oynanan dokunulmazlıkta 7-2 öndeyken Nikos – Dalaka eşleşmesinde Emre’ni kaybettiği saliseler nedeniyle 10’a 9 yenilen siyah takım hatalarını telafi etmek istiyordu ancak başarılı olamadı.

Survivor’daki 2. dokunulmazlık oyununu da kazanan takım beyazlar oldu.

Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Spyros – Kyriakos eşleşmesinin yaşandığı ilk oyunu beyaz takımın kazandığı dokunulmazlıkta ipi ikinci kez beyaz takım göğüsleyebildi mi? Siyah Takım tıpkı dün olduğu gibi bir ara 3-1 öne geçti ancak beyaz takım büyük bir toparlanma yaşayarak üst üste sayılar aldı.

Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Beyaz takımın ezici üstünlüğü

Siyah takım karşısında bir ara 3-1 geriye düşen beyaz takım o kadar muhteşem bir geri dönüşe imza attı ki üst üste aldıkları sayılarla basket atmanın kritik önem taşıdığı dokunulmazlık oyununda 7-3 öne geçmeyi başardı.

Dokunulmazlık oyununu kim kazantı? Kyriakos’un müthiş basketleri

Siyah takım bir ara toparlanır gibi oldu durumu 7-5’e getirdi. Ancak Kyriakos – Yusuf eşleşmesinde far yeniden açıldı. Basketi ikide iki atarak sayıyı takımına kazandıran Kyriakos durumu 8-5 yaptı.

9 Haziran günü oynanan 34. dokunulmazlık oyununu kim kazanacaktı? Afroditi ile Dimitra’nın eşleşmesi bu sorunun cevabına bir adım daha yaklaştığımız bir eşleşmeydi. Afroditi üst üste sayılar kaçırıp oyunu koparma fırsatını kaçırında Dimitra basketi atarak durumu 8-6 yaptı. 

Sude karşısında teklemeyen Seda sayıyı kazanarak 9-7 öne geçti. Artık dokunulmazlık için beyaz takımın bir sayıya ihtiyacı var. O sayıyı da Afrodti kazandı. Dimitra ile yarışan Afroditi 2 basketi daha önce atarak beyaz takımı 10’a 8 öne geçirdi.

İletişim ödülünü Bora ve Seda kazandı

Survivor’da bu akşam ilk olarak iletişim ödülü vardı. Kazananların aile ile görüntülü görüşeceği oyunu erkeklerde Bora kadınlarda Seda kazandı. Bora Sude’nin adını verdi. Seda ise çocuğuyla görüşebilmesi için Okay ile iletişim ödülünü paylaştı.

Survivor dokunulmağı hangi takım kazandı belli oldu. Survivor cumartesi akşamı dokunulmazlık oyununu ile ekranlara geldi. Dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Dünyanın en zor yarışmalarından biri olan Survivor’da bu hafta Yunanlılardan biri adaya veda edecek. Elenen isim kim olacak? Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı işte detaylar…

Bayrak yarışında Dalaka – Emre, Afroditi – Nikos’a karşı yarıştı. Atış oyununda Nikos’a karşı yarışan Dalaka bu kez başaramadı. Beyaz takım 6-2 geriye düştükleri dokunulmazlıkta müthiş bir geri dönüşe imza atarak dokunulmazlığı kazandı.

Neredeyse 4 aydır TV8 kanalında yayınlanan Survivor’da bu akşam 33. Dokunulmazlık oyunu oynandı. Siyah takımın ezci üstünlük sağladığı dokunulmazlıkta kazanan kim oldu? Oyuna çok iyi başlayan siyah takım bu başarısını oyunun sonuna kadar sürdürebildi mi? Evet sürdürdü. Bayrak yarışında Dalak karşısında başarılı atışlar yapan Nikos dokunulmazlığı beyaz takımın kazanmasını sağladı. Survivor 33. dokunulmazlık oyununda kazanan beyaz takım oldu.

Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Siyah takım harika bir başlangıç yaptı ve üss üste sayılar alarak rakibinini mental olarak yıpratmayı başardı. Kyriakos ve Bora’nın son düzlükte ortaya koydukları direnme gücü ve ataklar sonucu durum 9-9’a kadar geldi. Dokunulmazlık oyunu bayrak yarışına kaldı. Bayrak oyunu sonucunda Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı?

Survivor dokunulmazlık oyununda neler yaşandı?

Siyah takım ilk üç oyunda harika bir performans göstererek rakiplerin sayı vermediler ve bir anda durum 3-0 oldu. Kum torbalarıyla küpleri devrime oyununda geç açılan beyaz takım ilk sayısını Emre’ye karşı Okay ile alabildi ve durum 3-1 oldu.

Survivor dokunulmazlık oyununda sonraki 3 oyunu yeniden siyah takım kazandı ve skoru 6-1 yaptılar. Sonrasnıda Yusuf ile Nikos eşleşti ve bu oyunu Nikos kazanınca skor 6-2 oldu. Ancak sonrasında Dimitra Afroditi’ye şans tanımadı ve siyah takımı beyaz takım karşısında 7-2 öne geçirdi.

Sonrasında beyaz takım bir aydınlanma yaşadı ve üst üste kazandıkları sayılarla durumu 7-6’ya kadar getirdi. Dalaka – Afroditi eşleşmesinde Dalaka nefis bir performansla takımına ihtiyacı olan sayıyı getirdi ve siyah takım 8-6 öne geçti.

Bayrak yarışında Dalaka – Emre, Afroditi – Nikos’a karşı yarıştı. Atış oyununda Nikos’a karşı yarışan Dalaka bu kez başaramadı. Beyaz takım 6-2 geriye düştükleri dokunulmazlıkta müthiş bir geri dönüşe imza atarak dokunulmazlığı kazandı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,703TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz